בת 18 נרצחה בביתה בתל אביב

חקירה ראשונית: הצעירה, שמתגוררת בשכונת נחלת יצחק, יצאה כדי לדבר בטלפון. החשוד שארב לה דקר אותה, נמלט מהמקום - וכעת מתנהל אחריו מצוד. צוותי מד"א קבעו את מותה. "היא הספיקה לצרוח ואחותה ראתה אותו רץ"‎

רצח בתל אביב: סמוך לשעה 12:30 היום (חמישי) התקבל במשטרה ובמד"א דיווח על צעירה מחוסרת הכרה בשכונת נחלת יצחק בתל אביב. הצוותים שהוקפצו לזירה, ברחוב סמטת נטע בעיר, קבעו את מותה. נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות והן נבדקות על ידי המשטרה, אם כי מתחזקת האפשרות שלא מדובר באירוע טרור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטים ראשונים עולה כי מדובר בצעירה בת 18, ועל גופה נמצאו סימני אלימות.

חקירת המקרה הוטלה על צח"מ (צוות חקירה מיוחד) של מרחב יפתח. השוטרים החלו בניתוח הזירה ובאיסוף הראיות, יחד עם סריקות אחר חשוד בביצוע המעשה.

נאלצו לקבוע את מות הצעירה (מדברים תקשורת)

מחקירה ראשונית עולה כי הדקירה אירעה בשעות הצהריים בחדר המדרגות של בניין מגורים בסמטת נטע: ככל הידוע, הצעירה קיבלה שיחת טלפון ויצאה מביתה על מנת לפגוש את האדם שהתקשר אליה - בזמן שאחותה היו בבית.

כאשר יצאה מדירתה, החשוד דקר אותה ונמלט: היא הספיקה לצרוח ואחותה ראתה את החשוד שנמלט. המשטרה פתחה בסריקות אחר החשוד בביצוע המעשה וסורקת אחר כלי הרצח בשיחים הסמוכים.

סריקות אחר החשוד (מדברים תקשורת)

"כשהגענו למקום ראינו צעירה כבת 20 כשהיא ללא רוח חיים עם סימני אלימות קשים", אמר פרמדיק מד"א, איקו מנשה שהגיע לזירה. ניסינו להעניק לה טיפול רפואי אבל הפציעות שלה היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

אתמול נרצח גבר, תושב יפיע באמצע שנות ה-50 לחייו, כאשר נורו לעברו יריות מרכב חולף. הוא פונה במצב קשה מאוד באמבולנס פרטי מהזירה, ולאחר זמן קצר נקבע מותו. חקירת הרצח הועברה לחוקרי ימ"ר צפון.