נקמה מאוחרת: חשד כי ריב ישן בין מוזיקאים הביא לתקיפה אלימה

צעיר מתל אביב נעצר בסוף השבוע האחרון בחשד שתקף אדם אחר באמצעות חומצה ואגרופן. מהחקירה עולה כי השניים, מוזיקאים במקצועם, החלו להתווכח ביניהם לפני כשלוש שנים וזלזלו בסגנון המוזיקלי אחד של השני. לפני כחודש, החליט התוקף "לסגור חשבון"

חשד: תקף בחומצה ואגרופן (רויטרס)

ויכוח שהחל לפני כשלוש שנים בין שני מוזיקאים בשנות ה-20 לחייהם הגיע לפי החשד לנקודת השיא לפני כחודש, כשאחד מהם החליט "לסגור חשבון" ותקף את יריבו בחומצה ובאגרופן. על פי חקירת המשטרה, הרקע לסכסוך הוא אי הסכמה וזלזול בסגנון המוזיקלי האחד של השני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד בתקיפה, צעיר בן 26 מתל אביב, נעצר בסוף השבוע האחרון על ידי המשטרה בחשד ששידל מכרה שלו להיפגש עם יריבו משכבר הימים ואז תקף אותו באכזריות. אותה מכרה התחזתה לכתבת וקבעה להיפגש עם הקרבן בטענה שהיא מעוניינת לכתוב עליו כתבה.

השניים החליפו ביניהם מסרונים וקבעו פגישה ברמת גן. הקרבן הגיע למקום וחיכה לכתבת, אך אז הופתע לגלות אדם שהתקרב אליו בפנים מכוסות ועם כוס בידו. החשוד שפך על יריבו את הכוס שהכילה חומצה מסוג כלשהו, ואז החל להכותו באמצעות אגרופן.

המשטרה שהוזעקה למקום הגיעה תוך זמן קצר ועצרה את רעול הפנים. בחקירתו הוא קשר עצמו לאירוע וסיפק את ההסבר לפיו התקיפה נעוצה באותו סכסוך שהחל בין השניים לפני 3 שנים.