חשד: חטף את אחותו ורצח אותה במכות פטיש

הותר לפרסום: המשטרה חושדת כי תושב הצפון הכניס את אחותו בת ה-19 בכוח למכוניתו, נסע ליער חנתון והלם בה בפטיש עד מותה. לאחר מכן נמלט מן המקום. על גופת אחותו נמצאו סימני אלימות קשים

הנרצחת, רנין רחאל

תושב הצפון חשוד ברצח אחותו בת ה-19 לפני כחודש - כך הותר הלילה (שישי) לפרסום. על פי החשד, חוסיין רחאל פגש את אחותו רנין ב-12 בינואר בכפר משהד ודרש ממנה לעלות לרכבו. לאחר שאחותו סירבה הוא הכניס אותה בכוח למכוניתו, הסיע אותה ליער חנתון, ושם רצח אותה במכות פטיש - כך לדברי החוקרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהחקירה עולה כי חוסיין הוציא את אחותו, תושבת הכפר זרזיר, מהרכב והחל להכות אותה: "בשלב הזה המנוחה החלה מתחננת על חייה אך החשוד הגיע כשבליבו גמלה ההחלטה להמיתה. החשוד הלם במנוחה באמצעות פטיש עד אשר מתה ונמלט מהמקום".

לאחר המעשה נמלט החשוד מהמקום כשהוא משאיר שם את גופתה של רנין. היא נמצאה יממה לאחר מכן סמוך לחצות, בשדה פתוח בין צומת המוביל לקיבוץ חנתון, כאשר על גופה סימני אלימות קשים.

זירת הרצח (משטרת ישראל)

עוד טוענים במשטרה כי חוסיין, שיואשם ביום ראשון ברצח, "תכנן את מסע הייסורים של המנוחה לפרטי פרטים" ואף נעזר בחבריו שיעדכנו אותו על הימצאות ניידות משטרה באזור - מכיוון שהוא עבריין נמלט.

החשוד המרכזי, חוסיין רחאל, נעצר ב-17 בינואר, כחמישה ימים לאחר שעל פי החשד ביצע את הרצח. במהלך החקירה עצרה המשטרה עוד חמישה חשודים נוספים, בחשד למעורבות באירוע. השבוע כבר הוגשה הצהרת תובע נגד החשודים, וביום ראשון חוסיין צפוי להיות מואשם בחטיפת ורצח אחותו.