חשד: בעל מועדון חשפנות העסיק קטינות בנות 14 ו-15

חקירה סמויה שניהלה המשטרה הובילה למעצר של בעל מועדון חשפנות בחולון בחשד כי העסיק שלוש קטינות כחשפניות ונערות ליווי. על פי החשד, מעבר לעיסוקן של הקטינות, ביצע הבעלים גם מעשה מגונה באחת מהנערות

אילוסטרציה (רויטרס)

שלוש נערות בנות 14 ו-15 הועסקו על פי החשד כחשפניות ונערות ליווי במועדון חשפנות בחולון - כך עולה מחקירה סמויה שניהלה המשטרה נגד בעל מועדון בעיר. הבעלים חשוד, בין השאר, גם בביצוע מעשה מגונה באחת מהנערות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעליו של מועדון החשפנות שכבר נסגר בינתיים, חשוד כי העסיק לפחות שלוש קטינות במקום. עשרות גברים מבוגרים פקדו מדי ערב את המועדון בו הועסקו הנערות. חקירת המשטרה החלה בחודש אוקטובר האחרון בעקבות תלונה שהגיעה למשטרה על ידי גבר. הוא סיפר כי הקטינות מופיעות מול עשרות גברים מבוגרים.

בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרו של בעל המועדון בחמישה ימים וקבע כי קיים חשד סביר לכך שבוצעו עבירות של שימוש בגופו של קטין לפרסום תועבה והבאת קטין למעשה זנות. בנוסף, חשוד בעלי המועדון כי ביצע בעצמו מעשה מגונה באחת הנערות וכי צילם את אחת הנערות לצורך הפצת פרסומת למועדון.

"מרשי כופר במיוחס לו מכל וכל", אמרה עורכת דינו של החשוד, נטע לב מהסנגוריה הציבורית. "הקטינות עצמן לא התלוננו מיוזמתן", ציינה לב, "אני לא יודעת אם החשוד בכלל ידע שמדובר בקטינות".