חשד: הכה את בת זוגו בפטיש בראשה‎

אישה כבת 69 פונתה במצב אנוש לבית החולים, לאחר שהותקפה בפטיש - ככל הנראה על ידי בן זוגה. המשטרה קבעה כי הרקע למעשה פלילי ועצרה לאחר זמן קצר את בעלה

חשד לאלימות בתוך המשפחה: למשטרה דווח היום (ראשון) על אישה שנפצעה קשה בדירה בבת ים, לאחר שהותקפה במכות פטיש על ידי בעלה. מפרטים ראשונים עולה כי מדובר בגבר שגרם לפציעתו הקשה של בת זוגו. כוחות משטרה ורפואה רבים הוזעקו לזירה, ולאחר זמן קצר נעצר בעלה של האישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ממד"א נמסר כי האישה, כבת 69, נמצאה מחוסרת הכרה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון בדירה ברחוב כצנלסון בעיר. החובשים והפרמדיקים העניקו לה טיפול רפואי. לאחר שקיבלה טיפול ראשוני בזירה, היא פונתה לבית החולים וולפסון במצב אנוש, כשהיא מורדמת ומונשמת.

בעלה של הפצועה נעצר

על פי המידע הראשוני, האישה הוכתה באמצעות פטיש. מהמשטרה נמסר כי הרקע למעשה פלילי, והשוטרים פתחו בסריקות אחר חשוד במעשה. לאחר זמן קצר נעצר בעלה של האישה, גבר בן 76, והועבר לחקירה.

יוני טאבאקמן, פאראמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "כשהגענו למקום באחד החדרים ראינו אישה מחוסרת הכרה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותה לבית החולים תוך כדי טיפול רפואי מציל חיים".

לפני כשבוע וחצי נרצחה אילנה כהן על ידי בעלה לשעבר בביתו בחולון. הבעל, יהודה כהן, נמלט ולאחר שלושה ימים אותרה גופתו בפארק הלאומי באשקלון, לאחר שככל הנראה שם קץ לחייו.

ביום ראשון הוזעקה המשטרה לדירה בשדרות בן גוריון בחולון בעקבות דיווח על מציאת גופה. בנם של בני הזוג הוא שהזעיק את המשטרה, לאחר שחשדו התעורר והוא פרץ לדירה ומצא את הגופה. השכנים של בני הזוג לשעבר סיפרו שהשניים התגרשו כחודשיים בלבד לפני הרצח.