"ברגע הפציעה הכל נראה אחרת"

בריאיון ראשון שהעניק ממיטתו בבית החולים, העבריין בן כהן נשמע מפויס לאחר שניצל מניסיון חיסול בשבוע שעבר, שבמהלכו נקטעו רגליו. כהן, שתועד אז כשאמר שהוא 'אינו רוצה לחיות כך' הסביר כי חשב שהדברים יהיו גרועים בהרבה. "רואים את הדברים אחרת", טען

"אני עדיין מאושפז, אבל הכל בסדר ברוך השם" - כך פתח העבריין בן כהן את השיחה עמו ממיטתו בבית החולים. כהן, שב להכרה רק לפני כשלושה ימים לאחר שניצל מניסיון חיסול ברכבו בשבוע שעבר.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז ניסיון החיסול, כהן מאושפז בבית החולים. כהן שאיבד את שתי רגליו בניסיון הפיצוץ, אמר אז כי הוא אינו מוכן לחיות כך בעתיד. היום הוא כבר נשמע מפוייס יותר, ואף הביע שעוד ילך ואפילו ירוץ. "אז, אחרי הפיצוץ אמרתי את מה שאמרתי, אבל עכשיו אני רואה הכל אחרת. אני לוקח את זה בכיף", אמר בנימה אופטימית יותר.

תיעוד האירוע שהתרחש בתפר שבין תל אביב לרמת גן, הפך לוויראלי ברשתות החברתיות. כהן מצדו, נשמע זהיר ושקול. כשנשאל אם יש מסר שהוא מבקש להעביר למי שביצע את המעשה, הוא השיב בשלילה וטען כי הוא אינו יודע מי עומד מאחוריו.

בינתיים, הוא שוהה באשפוז בבית החולים ומסתגל למצב החדש. כהן אף נשאל אם ניצל את הזמן כדי לחשוב על עזיבת עולם הפשע, אלא שאז התחמק:  "אני לא פושע, אבל אני לא אעזוב את העולם הזה".