פדופיל הטריד מינית ילדים בשכונת גילה בירושלים

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום לביהמ"ש המחוזי בעיר כתב אישום נגד יהודה כהן, בן 45 מירושלים, בגין עבירות של מעשה מגונה בקטינים. כהן נהג להתחבר עם ילדים בשכונת גילה, לקנות להם מתנות - ולאחר שהתחבר אליהם, חיבק ונישק אותם במספר הזדמנויות. הפרקליטות תבקש להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

חיבק ונישק ילדים בשכונה. אילוסטרציה (חיים ריבלין)

פדופיל ביצע עבירות מין בקטינים בשכונה הירושלמית: פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (שני) לביהמ"ש המחוזי בעיר כתב אישום נגד יהודה כהן, בן 45 מירושלים, בגין עבירות של מעשה מגונה בקטינים שטרם מלאו להם 16 שנים ושלא בהסכמתם החופשית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, במהלך השנים 2013-2015 נהג כהן להסתובב במגרש כדורגל הסמוך לבית ספר בשכונת גילה בירושלים על מנת להתחבר עם הילדים שנהגו לבקר במקום.
כהן נהג להציג את עצמו כבן 30, התחבר למספר ילדים בני 9-12 שהתגוררו בשכונה ונהגו לשחק במגרש הכדורגל.

הוא רכש את אמונם של הילדים והוריהם, התקשר באמצעות הטלפון הסלולרי לילדים פעמים תכופות ביום ושלח מסרונים רבים, נפגש עמם לשעות ארוכות וקנה להם מתנות ובהן קורקינט, נעליים ואופניים. במהלך המפגשים, נהג כהן לחבק ולנשק את הילדים להושיב אותם על רגליו ולדגדג אותם.

נישק ילד בן 9 בדרך לבית סבתו

באחד המקרים המתוארים בכתב האישום, הלך כהן עם קטין בן 9 בשעות הצהריים לבית סבתו. בטרם נכנסו לבניין בסמוך לדלת הכניסה, הא נישק את הקטין בפיו במשך מספר שניות בעוד הקטין ניסה לחמוק מממנו ואמר לו להפסיק.

לאחר שהקטין הצליח להשתחרר מממנו, כעבור מספר רגעים הוא קירב שוב את פיו לפה של הקטין וניסה לנשקו. כאשר נכנסו למעלית נצמד הנאשם בכוח למתלונן והחל לנשקו בפה בעוד הקטין התנגד וניסה לדחוף אותו - כל זאת לצורך גירויו וסיפוקו המיני. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של כהן עד תום ההליכים נגדו.