המדריך מגוש קטיף חשוד בעוד אונס

פרסום ראשון: שלומי כהן, שנאשם בביצוע שורת עבירות מין במספר קטינים, נחקר הבוקר שוב במשטרה בעקבות תלונה נוספת שהוגשה נגדו. החשד המיוחס לו: אינוס קטין‎. לפני שבועיים פורסם במהדורה מרכזית על צעיר שנפל קורבן לעבירות מין - והתאבד

המדריך מגוש קטיף חשוד בעוד אונס (חטיבת דוברות המשטרה)

בבית המשפט המחוזי בבאר שבע מתנהל בימים אלה כתב אישום חמור נגד שלומי כהן, לשעבר מדריך נוער בגוש קטיף, בגין ביצוע שורת עבירות מין במספר קטינים. הבוקר (ראשון) הגיש נגדו צעיר תלונה נוספת על עבירות שבוצעו בו כשהיה ילד. כהן נשלף מתאו ונלקח לחקירה באזהרה במשטרת אשקלון. החשד המיוחס לו: אינוס קטין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העבירות המיוחסות לכהן בכתב האישום נגדו הן מעשי סדום, מעשים מגונים, ניסיון אינוס ועבירות מין נוספות. מכתב האישום עולה כי העבירות המיוחסות לו בוצעו בחמישה קטינים בשנים 1996-2009. כהן ניצל את גילם הצעיר של הקורבנות וכן את הקרבה ביניהם והאמון הרב שרחשו לו.

תחילתה של הפרשה לפני כמה שנים, אז נעצר המורה, שלימד בישיבה תיכונית במרכז הארץ. הוא נחשד בביצוע מעשה מגונה באחד מתלמידיו והוגש נגדו כתב אישום. בעקבות פרסום הפרשה הגיעו מתלוננים נוספים ממקום מגוריו הקודם של המורה. התלונות הובילו לחקירה נוספת שלאחריה הוגש נגדו כתב אישום חמור יותר.

לפני כשבועיים פורסם במהדורה המרכזית שצעיר כבן 20 שהתלונן כי נפל קורבן לעבירות המין של המורה כשהיה בן 9 בלבד שם קץ לחייו. התאבדותו של גרמה לזעזוע עמק בקרב מפוני גוש קטיף ואחריה חשפו בפייסבוק מספר צעירים נוספים שהותקפו מינית על ידי כהן, ואף האשימו את ראשי הקהילה בקשר שתיקה.

פרקליטיו של כהן, עורכי הדין בני נהרי ושוש חיון, מסרו כי מרשם מכחיש את החשדות המיוחסים לו.