שוב: בר רפאלי נחקרה ברשות המסים

כחודש אחרי שהתגלה כי דוגמנית העל נחקרה בחשד שהעלימה מס על "הנחות הסלב", הגיעה רפאלי שוב למשרדי רשות המסים בתל אביב. חשד נוסף שעומד נגד רפאלי מייחס לה הצגת מצג שווא כאילו התגוררה בחו"ל, בזמן שרכשה והתגוררה בדירות במגדלי יוקרה בתל אביב

בר רפאלי שוב נחקרת (רויטרס)

בר רפאלי נחקרת היום (רביעי) שוב במשרדי רשות המסים. הדוגמנית הבינלאומית חשודה בכך שהציגה מצג-שווא כאילו היא מתגוררת בחו"ל במשך שנים, בעוד בפועל התגוררה בארץ. בנוסף היא חשודה כי נהנתה מ"הנחות סלב" רבות, שעליהן לא דיווחה לרשות המסים כנדרש בחוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני כחודש הותר לפרסום כי רפאלי היא הדוגמנית המפורסמת שנחקרה ברשות המיסים. החשד המרכזי נגד רפאלי מייחס לה העלמת מס בהיקף של עשרות מיליוני שקלים, כשלא הצהירה על הנחות שקיבלה בעת שרכשה דירות במגדלי יוקרה בתל אביב ומוצרים נוספים ששווי המס שלהם יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים.

נוסף על כך הצהירה רפאלי שהיא מתגוררת בחו"ל, כשלמעשה התגוררה במגדלי "yoo" ו-"W" בתל אביב. על פי החשד, החוזים נחתמו מול אמה ואחיה של רפאלי, וזאת על מנת להסתיר את העובדה שהיא מתגוררת בארץ.

חקירתה הקודמת של רפאלי נמשכה כ-11 שעות במשרדי החקירות של רשות המסים בתל-אביב. בסוף החקירה שוחררה לביתה ונחקרה שעתיים נוספות בבוקר למחרת. בתום החקירה השנייה נעצרה הדוגמנית באופן רשמי, ועניינה הובא לבית המשפט לצורך דיון בתנאי השחרור.