חשד: מאבטח לשעבר בלשכת שר הביטחון תקף מינית ילדות

המאבטח, איתי דרכי, נעצר בשבוע שעבר בחשד לעשרות מקרים של מעשים מגונים שביצע לכאורה בקטינות. דרכי בן ה-29 נהג לארוב לקטינות, לרוב בגילאים 6-10 מחוץ לבתי הספר - ולקחת אותן לביתו. הוא קושר את עצמו לחלק מהמעשים המיוחסים לו, מעצרו הוארך בשבוע

חשד: תקף מינית ילדים

מאבטח לשעבר בלשכת שר הביטחון חשוד בתקיפה מינית של ילדות: איתי דרכי, ששימש כמאבטח בלשכת שר הביטחון, נעצר בשבוע שעבר בחשד לעשרות מקרים של מעשים מגונים שביצע לכאורה בקטינות. היום (חמישי) הוארך מעצרו בשבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דרכי בן ה-29 תושב ראשון לציון, נהג לארוב לקטינות, לרוב בגילאים 6-10 מחוץ לבתי הספר בראשון לציון ובבאר שבע - ולשכנע אותן להצטרף אליו לביתו - כך על פי החשד. על פי הידוע, דרכי ככל הנראה ביצע את המעשים כשלא היה בתפקיד. עוד חושדים כי הוא גלש ב"דארקנט" וצפה בחומרים פדופילים.

יחידת ההונאה של מחוז דרום ביקשה היום מבית המשפט לפרסם את פרטיו - זאת על מנת לגרום למתלוננות נוספים להגיש תלונה. לחשוד כבר קיים במשטרה תיק מ-2008 על מעשים מגונים והוא קושר עצמו לחלק מהמקרים המיוחסים לו.

עו"ד אסף דוק (יח"צ)


עו"ד אסף דוק, המייצג את החשוד, מסר לחדשות 2 Online: "החשדות המיוחסים למרשי חמורים ומתבררים כעת במשטרה. כשעסקינן בשלב כה מקדמי של בירור העובדות, חשוב לזכור שחומרת המעשים המיוחסים הן רק נקודת המוצא לדיון ובוודאי לא נקודת הסיום".

ממשרד הביטחון נמסר בתגובה: "החשוד שנעצר לא נמנה על צוות האבטחה של שר הביטחון. מדובר במאבטח של חברה אזרחית המעניקה שירותים למשרד הביטחון, שהועסק בשנים 2009-2011 בצוות אבטחה בקריה. מאז שסיים את עבודתו ב2011 לא היה בקשר עם משרד הביטחון".