בר רפאלי התלוננה במשטרה וטענה: גנבו את זהותי

דוגמנית העל, שנחקרת בחשד לקבלת טובות הנאה עליהן לא דיווחה, טוענת כי מעולם לא החזיקה בחשבון בבנק "קרדיט סוויס" - ופנתה למשטרה על מנת שיחקרו האם נפתחו חשבונות בשמה. במשטרה אישרו את הפרטים

הפרשה מסתעפת. רפאלי, ארכיון (פלאש 90)

פרסום ראשון: הדוגמנית בר רפאלי הגישה הבוקר (רביעי) תלונה ביחידת ההונאה של מחוז ת"א בגין גניבת זהות. רפאלי, שנחקרת בימים אלו ברשות המסים בחשד שקיבלה הנחות סלב, טוענת כי אנשים שאינה מכירה ככל הנראה השתמשו בזהותה כדי לפתוח חשבונות בנק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחרונה דווח על חשבונות בנק שרפאלי לכאורה מחזיקה בבנק קרדיט סוויס: לאחר שנחשפה לידיעות אלו, הבינה דוגמנית העל כי אלמונים השתמשו בזהותה כדי לפתוח חשבונות אלו - אם הם בכלל קיימים.

במשטרה טענה רפאלי כי אינה מחזיקה ברשותה חשבון בסוויס קרדיט בנק וכי לא החזיקה בעבר חשבון בבנק. במשטרה אישרו את הפרטים.

עדות נוספת נגבתה בפרשה (עודד קרני - mako)

היום פורסם ב"כלכליסט" כי החקירה נגד רפאלי ואמה ציפי בחשד להעלמת מס מתרחבת: חוקרי רשות המסים הגיעו למשרדי UBS ישראל בהרצליה ודרשו לקבל מידע הקשור לחקירה. במקביל, אחד מעובדי קרדיט סוויס בישראל מסר עדות ברשות המסים בנוגע לפרשה.

החקירה נגד רפאלי ואמה הפכה לגלויה לפני כחודש, לאחר שהשתיים נעצרו. על פי החשד, מרכז חייה של בר רפאלי בשנים 2009-2012 היה בישראל - ולמרות זאת רפאלי ניסתה להתחמק לכאורה מתשלום מס על הכנסות של עשרות מיליוני שקלים בחו"ל, כשנתנה מצגי שווא שונים לפקיד השומה לפיהם היא תושבת חוץ.

מרשות המסים נמסר: "אנו לא נוהגים להתייחס לשאלות על חקירות מתנהלות". מקרדיט סוויס נמסר בתגובה: "אנו מפעילים מדיניות ברורה המבטיחה ניהול תקין בכל מדינה בה אנו פועלים". מ-UBS ישראל טרם נמסרה תגובה.