רומן? "המתלוננת טוענת שנאנסה"

ראש עיריית אשקלון איתמר שמעוני עדיין במעצר, ולטענתו יחסיו עם המתלוננת נגדו היו רומן שנמשך יותר מחמש שנים. האישה, לעומת זאת, מתעקשת: הוא אנס אותי. שמעוני אף הודה בכך ששילם למתלוננת דמי שתיקה בסך 500 אלף שקלים, וכי אשתו סייעה לו לגייס את הסכום

"זה היה רומן". שמעוני (חדשות 2)

אונס או רומן ממושך? חוקרי המשטרה האמונים על חקירתו של ראש עיריית אשקלון איתמר שמעוני, שנעצר בחשד לעבירות מין ושוחד, הציגו לו את ההסכם שעליו חתם בעבר ובו התחייב לשלם לאישה שהתלוננה נגדו על אונס 500 אלף שקל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שמעוני טען בחקירה שמדובר היה ברומן ממושך שנמשך יותר מחמש שנים, והסתיים רק כשבעלה של המתלוננת יצר קשר עם רעייתו של שמעוני ודיווח לה על קיומו של הרומן. עם זאת, החוקרים שבו והטיחו בפניו את טענת המתלוננת, לפיה הוא אנס אותה.

שמעוני סיפר בחקירה שהמתלוננת הייתה זו שדרשה ממנו את הכסף. לדבריו, היא דרשה תחילה יותר ממיליון שקלים, ורק לאחר משא ומתן סוכם בין הצדדים ששמעוני ישלם לה 500 אלף שקל. רעייתו של ראש עיריית אשקלון סייעה לו לגייס את הסכום הזה.

בחקירתו, טען שמעוני כי כל מערכת היחסים בינו לבין המתלוננת הייתה בהסכמה. את הסכמתו לשלם לה מאות אלפי שקלים הוא הסביר כך: כראש עיר וכבעל משפחה הוא לא רצה לעסוק במבוכה ובהשלכות הציבוריות של הרומן הזה, לכן הוא החליט לשלם לה דמי שתיקה.

גייסו יחד את דמי השתיקה. הזוג שמעוני (חדשות 2)

עורכי דין מוכרים ניסחו את הסכמי השתיקה?

אמש דווח כי המשטרה בודקת אם שני עורכי דין מוכרים ניסחו את הסכמי השתיקה שנחתמו בין ראש עיריית אשקלון לבין שתי הנשים שעמן ניהל מערכת יחסים. על פי אותם הסכמים, הנשים קיבלו מאות אלפי שקלים תמורת התחייבות לא להתלונן על המעשים שביצע בהן.

אחד החשודים המעורבים בפרשה אישר את המידע בחקירתו וייתכן שעורכי הדין יזומנו להעיד גם הם במהלך החקירה. בשלב זה מדובר אמנם על הסכמים שנחתמו עם שתי נשים, אך ההערכה היא כי ישנן נשים נוספות.

יש לציין כי עצם ניסוח ההסכם אינו מהווה עבירה פלילית - אך זאת רק במקרה שעורכי הדין לא ידעו שמדובר בניסיון להסתיר עבירות מין ובכך שמדובר בכספי שוחד ששולמו לנשים.