הבכיר באשקלון שנעצר חשוד באונס

בתום חקירה סמויה עצרה הבוקר המשטרה לחקירה בכיר בעיריית אשקלון בחשד לאונס. כמו כן נעצרו שלושה חשודים בחשד למעורבות בפרשת שוחד ומרמה. הבכיר אף חשוד בביצוע עבירות מין במספר נשים. הבוקר נערכו חיפושים במשרדי החשודים

בכיר בעירייה נחקר בחשד לאונס (פלאש 90, יוסי זליגר)

הבכיר בעיריית אשקלון שנעצר הבוקר (שלישי) על ידי המשטרה חשוד בביצוע עבירות מין שונות, בהן גם אונס. בנוסף, נעצרו לחקירה שלושה אנשי עסקים נוספים בחשד שהיו מעורבים בפרשה שעניינה ביצוע עבירות שוחד ומרמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי החשד ניהל הבכיר יחד עם שלושת החשודים האחרים מערכת שבמסגרתה הוא קידם את ענייניהם של קבלנים ויזמים בתמורה לשוחד - וכל זאת תוך ביצוע של עבירות מרמה ועבירות על חוק איסור הלבנת הון. החקירה מנוהלת על ידי המשטרה, בליווי פרקליטות מחוז תל אביב.

עיריית אשקלון (אתר אשקלונים)

עוד עולה כי הבכיר ניסה לשלם דמי שתיקה למספר עובדות במועצת העיר ולנשים נוספות, על מנת שלא יתלוננו ולא יעידו על עבירות המין שביצע בהן. מהחקירה עולה כי בין המותקפות גם נשים שלא עבדו בעירייה אך נזקקו לשירותים מסוימים מהרשות המקומית.

בנוסף נטען כי הבכיר ביצע את כל מנעד עבירות המין באותן נשים - בין היתר גם אונס. המשטרה מבקשת להאריך את מעצרו ב-15 יום.

הבוקר, בתום חקירה סמויה, ערכו שוטרים חיפושים בבתי החשודים ובמשרדיהם, כולל במשרדי העירייה ובמשרדי חברה קבלנית. השוטרים תפסו מסמכים, מחשבים וגם רכוש וחשבונות לצורך בקשת חילוט.