פרסום ראשון: מתלוננת נוספת נגד הגניקולוג הבכיר

מנהל מחלקה באחד המרכזים הרפואיים הגדולים בארץ נחשד באונס מטופלת, נעצר ונחקר – אך כעבור מספר ימים שוחרר ושב לעבודתו ונראה היה שהתיק נגדו עומד לקראת סגירה. עם זאת, בימים האחרונים, כשביקש לקבל לידיו את הטלפון הסלולרי שלו שהוחרם, הודיעה המשטרה לביהמ"ש כי בידיה מתלוננת נוספת נגדו

אילוסטרציה (רויטרס)

התפתחות משמעותית בחקירת הגניקולוג הבכיר שנחשד באונס: המשטרה הודיעה לבית המשפט שישנה מתלוננת נוספת נגד הרופא, שמנהל מחלקה באחד המרכזים הרפואיים הגדולים בארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בחודש שעבר נעצר הגניקולוג ונחקר בחשד שאנס מטופלת שלו במהלך טיפול, אך לאחר מספר ימי מעצר הוא שוחרר לביתו, שב לעבודתו והרושם היה שהחקירה הולכת לקראת סיום והתיק עומד להיסגר.

בימים האחרונים ביקש פרקליטו של הגניקולוג, עו"ד ניר יסנוביץ, מבית המשפט להשיב למרשו את הטלפון הסלולרי שלו שהוחרם. בית המשפט נעתר לבקשה, אך רגע לפני שהמשטרה השיבה לו את המכשיר בצו בית משפט, הגיש ראש צוות החקירה בקשה דחופה: "ישנה התפתחות חקירתית. אני מבקש מבית המשפט לשקול את עמדתו בשנית מאחר שיש מתלוננת נוספת".

עורך דינו של הגניקולוג החשוד מסר בתגובה: "אני סמוך ובטוח כי המשטרה תגיע גם כאן לממצא היחיד שלפיו מרשי לא ביצע שום עבירה פלילית וגם לא עבירה מוסרית. הרופא שאני מייצג ביצע הליך רפואי שגרתי ומקובל, שאולי כרוך באי נעימות, אך יעילותו הרפואית מוכחת ומוכרת בארץ ובעולם".