חקירת שרה נתניהו: "סתירות בין כמה מתשובותיה לחלק מהעדויות"

לאחר כ-5 שעות הסתיימה חקירתה השנייה של רעיית ראש הממשלה במשרדי להב 433. בתום חקירתה הקודמת, טענו מקורבים לרעיית ראש הממשלה כי השאלות שנשאלה רק חיזקו את טענתה כי החקירה כולה - מיותרת. מנגד, גורם בקי בחקירה הבהיר כי במקצת מתשובותיה עלו סתירות מול כמה מהעדויות שנאספו

סתירות בין דבריה לעדויות שנאספו, נתניהו (עמית ולדמן)

לאחר כחמש שעות הסתיימה חקירתה של שרה נתניהו במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה. בתום חקירתה הקודמת, אמרו מקורביה של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו כי החקירה בעניינה - מיותרת. לדבריהם, השאלות שנשאלה במהלך החקירה רק מחזקות את טענותיה בדבר הצורך בהליך. אולם גורם בקי בפרטי החקירה טוען כי דווקא ההיפך הוא הנכון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לטענת הגורם, במהלך חקירתה הקודמת, במקצת מתשובותיה של נתניהו התגלו סתירות בין דברים שאמר לבין עדויות קודמות שנאספו. בינתיים, ספק אם חקירתה של רעיית ראש הממשלה תסתכם בזו שאליה זומנה היום, וקיימת אפשרות שהחוקרים ייבקשו להיפגש עמה פעמים נוספות. 

החקירה אליה זומנה היום נתניהו במשרדי להב 433 התמקדה בשני נושאים. הראשון, פרשת מימון שירותיו של החשמלאי אבי פחימה במעון הפרטי בקיסירה. הפרשה הנוספת היא מימון המטפלת שנשכרה עבור אביה המנוח בעת שתגורר במעון הרשמי בירושלים. 

משרדי להב 433, ארכיון (פלאש 90, יוסי זליגר)

ההערכה בשלב זה היא שלמשטרה אין כוונה כלל לעסוק בחקירה הזו בעניין רהיטי הגן שהועברו מהמעון הרשמי בירושלים למעון בקיסריה.