שוטר מואשם בתקיפה מינית והטרדה של קטינה שהתנדבה במשטרה

רכז תנועה במשטרת מודיעין מואשם בעבירות מין בנערה: על פי כתב האישום, הוא נגע בגופה בניגוד לרצונה, שאל אותה שאלות אינטימיות והתעלם מסירובה. "למה את כל כך בלחץ? לפחות זכיתי לגעת בתחת שלך", אמר לה לאחר אחד המקרים

אילוסטרציה (חטיבת דוברות המשטרה)

"אני מת להיות איתך 7 דקות לבד, את מאוד מושכת" - כך, על פי כתב האישום, אמר רכז תנועה במשטרה לקטינה שהתנדבה בתחנת משטרה. השוטר, שי אלגרבלי בן ה-43, מואשם גם במעשים מגונים בקטינה: חקירת מח"ש (המחלקה לחקירות שוטרים) העלתה כי אלגרבלי נגע בקטינה מספר פעמים בניגוד לרצונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום החמור הוגש היום (חמישי) על ידי מח"ש והפרקליטות לבית משפט השלום בראשון לציון. אלגרבלי שירת כרכז תנועה במודיעין, בזמן שהמתלוננת - קטינה בת 16 - התנדבה בתחנה העירונית במסגרת "מחויבות אישית" מטעם בית הספר. "במהלך התקופה הפנה אליה שי אלגרבלי התייחסויות חוזרות אשר התמקדו במיניותה וכן הציע לה הצעות בעלות אופי מיני - וגם ביצע בה מעשים מגונים", נכתב בכתב האישום.

במהלך תקופת ההתנדבות אמרה הנערה לאלגרבלי כי לדעתה אחד משוטרי התחנה הוא "בחור יפה וחתיך", והוא השיב לה: "מה הוא היה עושה לך מרוב שאת אוהבת אותו... כשאת רואה אותו את כולך רטובה". בשל המבוכה הרבה שחשה לנוכח האמירות המיניות מצד הנאשם, חייכה המתלוננת חיוך נבוך - כך נטען בכתב האישום.

"לפחות זכיתי לגעת בתחת שלך"

"במועדים שונים, במספר הזדמנויות שונות, נהג הנאשם לחבק את המתלוננת חיבוק בעל אופי מיני, במהלכו הצמיד הנאשם את המתלוננת לגופו באמצעות יד אחת ובאחרת – ליטף את חזה וישבנה של המתלוננת, מעל לבגדיה, וזאת שלא בהסכמתה", הוסיפו בפרקליטות.

אחד המקרים המתוארים בכתב האישום אירע באוקטובר 2014, במהלך נסיעה: אלגרבלי הניח את ידו על רגלה של המתלוננת, שישבה במושב הנוסע שלצדו, בניגוד לרצונה - ובהמשך גם בישבנה, תוך שימוש בתירוץ לפיו היא "יושבת על דבר מה". כשהצעירה הגיבה במבוכה, הוא השיב לה: "למה את כל כך בלחץ? לפחות זכיתי לגעת בתחת שלך".

בסוף אותה משמרת, לפי כתב האישום, הוא החל ללטף את גופה של הקטינה בניגוד לרצונה ונגע בחזה: "המתלוננת הסיטה את ידו של הנאשם, אך הנאשם לא חדל ממעשיו ושב ונגע במתלוננת בניגוד לרצונה, עד אשר נאלץ לעזוב את החדר".

אמירות נוספות ומטרידות שמיוחסות לאלגרבלי בכתב האישום: "את יפה ומושכת, אני מת להיות איתך שבע דקות לבד, את מאוד מושכת והתגעגעתי אלייך". כמו כן נהג לשאול אותה האם היא מעוניינת בקשר מיני איתו. הוא מואשם בהטרדה מינית ומעשה מגונה. החקירה נוהלה על ידי צוות מרכז המחלקה לחקירות שוטרים.

לפניות לכתב: Azria@ch2news.co.il