פצועים קשה בניסיון חיסול בראשון לציון

שלושה בני אדם נפצעו כשמטען חבלה שהוצמד לרכב התפוצץ ברחוב שמעון פרס. כוחות משטרה וצוותי מד"א הוזעקו למקום ופינו את הפצועים לבתי החולים. החשד: ניסיון לפגוע בעבריין מוכר במסגרת מלחמות ארגוני פשע

ניסיון חיסול בראשון לציון: פיצוץ עז החריד היום (שני) את שכונת קריית חתני פרס נובל בעיר, לאחר שמטען חבלה שהוצמד לרכב פרטי התפוצץ. שלושה בני אדם שהיו במכונית נפצעו - שניים קשה ואחד בינוני. אחד מהפצועים וככל הנראה היעד לניסיון החיסול הוא העבריין ברוך בוקל, שלפני כמה חודשים שרד ניסיון חיסול שבו נפצע אדם אחר. בפיצוץ נפצעו גם האחים גבי וברוך פלאח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום סגרו את הזירה, בפינת הרחובות מעגל השלום ושמעון פרס, וביצעו פעולות חקירה ראשוניות. "מהבדיקה בשטח עולה כי מטען חבלה הוצמד לרכב שהתפוצץ. כתוצאה מהפיצוץ נפצעו שלושה בני אדם בדרגות פציעה שונות. הרקע לאירוע הוא פלילי", נמסר מהמשטרה.

לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירה, שני פצועים פונו לבית החולים אסף הרופא ופצוע נוסף לבית החולים תל השומר. ממד"א נמסר כי מצבו של אחד הפצועים מוגדר קשה מאוד עם חבלות חמורות בגפיים. מצבו של פצוע נוסף מוגדר קשה ומצבו של פצוע שלישי בינוני.

סמוך לזירת האירוע, היום (עד ראייה)

זיו קליינברט ועקיבא אושרי, פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת הפיצוץ, סיפרו: "מחוץ לרכב שכבו על הכביש שני גברים, כשהם בהכרה מלאה וסובלים מפציעות קשות בגפיים. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני מציל חיים ופינינו אותם לבתי החולים אסף הרופא ותל השומר. בסמוך אליהם שכב גבר נוסף שהיה בסמוך למקום האירוע בזמן הפיצוץ, הענקנו גם לו טיפול רפואי והוא פונה במצב בינוני לבית החולים אסף הרופא כשהוא סובל מחבלה בבטן".

ההערכה: ניסיון לחיסול עבריין מוכר (עד ראייה)

בשבוע שעבר בוצע חיסול בחולון: גבר בן 45 נרצח וגבר נוסף כבן 40 נפצע באורח קשה לאחר שאש נפתחה לעברם ברחוב סנהדרין בעיר. הנרצח מוכר למשטרה וההערכה היא כי הרקע לאירוע הוא סכסוך בין עבריינים.

שני הגברים נמצאו על הכביש, סמוך למכונית עם שמשה מנותצת. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו טיפול רפואי ראשוני לפצועים, אך לאחר ניסיונות החייאה ממושכים נאלצו לקבוע את מותו של אחד מהם. הם פינו את הפצוע הנוסף לבית החולים וולפסון בחולון, כשהוא סובל מפציעה בפלג גופו העליון.

בהכנת הידיעה השתתפו ניר דבורי, עזרי עמרם וגלעד שלמור.