לעיני המצלמות: בת 4.5 נחטפה באילת

שלשום דיווחה אם בבהלה למשטרת אילת כי בתה הקטנה נלקחה ממנה במהלך קנייה בחנות. תוך זמן קצר אותרה החוטפת ונעצרה - וכעת נחשף התיעוד הדרמטי ממצלמות האבטחה. כך זה נראה

תיעוד דרמטי מחטיפת ילדה, שבמזל רב הסתיימה בשחרורה: שלשום (שישי) הצליחה אישה לקחת ילדה בת 4.5 מחנות באילת - ולצאת איתה מהמתחם בהליכה מהירה. תוך זמן קצר דיווחה האם למשטרה על חשד לחטיפה, והאישה והילדה הקטנה אותרו בקרבת מקום. מצלמות האבטחה תיעדו את מסע החטיפה ואת סופו המהיר, כאשר השוטרים לקחו לחזקתם את הילדה ועצרו את החשודה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראית האמא נכנסה לחנות ומשאירה את הילדה בחוץ. בזמן שהאם שוחחה עם המוכר, האישה החשודה לקחה את ידה של הילדה ונכנסה איתה יחד לתוך החנות. החוטפת תועדה במצלמות האבטחה כשהיא יושבת על כיסא ונוגעת בבגדיה של הילדה הקטנה.

"אני לא ראיתי שהיא לוקחת אותה - לשנייה, כשניגשתי לשלם על העיתון הסתובבתי וכבר הילדה לא הייתה", שחזרה האם את האירוע. "הכל היה ברגע של דקות ספורות, ולא הבנתי באמת מה קורה".

השודה תישלח לבדיקה פסיכיאטרית

האישה נראית בסרטון אוחזת בידה של הילדה ויוצאת אתה מהחנות, מבלי שהאמא שמה לב. האם נבהלה וקראה למשטרה שפתחה בסריקות. כעבור זמן קצר איתרו שוטרי תחנת משטרת אילת את הילדה, יחד עם החוטפת, במרחק של כ-300 מטרים מחוץ למרכז מסחרי.

פקד דני קדושים, קצין אג"ם מרחב אילת, סיפר על פעולות המשטרה המהירות: "שוטרים הוקפצו מיד למקום האירוע, חברו לאם וביצעו סריקות - במקביל, תוחקרו ותושאלו עדים במקום שהצביעו לנו על מקום ההליכה על האישה החשודה יחד עם הילדה".

החוטפת, אישה כבת 48, נעצרה ותשלח לבדיקה פסיכיאטרית: בחקירתה היא טענה בין היתר שרצתה לקנות לילדה בגדים. בהמשך חקירתה מסרה מספר גירסאות, ולאחר מכן התברר שיש בין החוטפת למשפחה היכרות מוקדמת והאם מבקשת להקל בעונשה. מהמשטרה נמסר כי מעצרה של האישה הוארך.