נעצר חשוד בדקירת בת ה-17 בקריית מלאכי

תושב קריית מלאכי נעצר הבוקר בחשד שדקר את הנערה בת ה-17 בליל שבת האחרון בעיר. בחקירתו טען החשוד, בן 29, כי אינו זוכר דבר מהמקרה. "פעלנו נחרצות על מנת להשיב את תחושת הביטחון לתושבים", ציינו במשטרה

אילוסטרציה (רפעת עכר)

פוענחה הדקירה המסתורית? המשטרה עצרה היום (ראשון) לפנות בוקר צעיר בן 29 תושב קריית מלאכי, בחשד כי הוא זה שדקר את הנערה בת ה-17 בליל שבת האחרון. הצעיר הועבר לחקירה, שם טען כי אינו זוכר דבר ולאחר מכן נלקח לבית המשפט באשקלון שם הוארך מעצרו ביממה נוספת. טרם התברר הרקע למעשה, לאחר שבתחילה נבדק גם החשד כי הרקע למעשה הוא לאומני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כיומיים, בלילה שבין שישי לשבת, התקבל דיווח על נערה בת 17 שנדקרה בסמוך לגן ציבורי בקריית מלאכי ועל אדם חשוד שנראה בקרבת מקום. כוחות רגליים ומסוק של היחידה האווירית במשטרה הוזעקו למקום והחלו בסריקות אחר החשוד. במקביל פונתה הנערה במצב בינוני לבית החולים קפלן לטיפול רפואי.

מעבדת זיהוי פלילי וחוקרי המשטרה שהגיעו למקום החלו באיסוף ממצאים ועדויות אודות האירוע ותיאורו של החשוד במעשה עד למעצרו הבוקר. "פעלנו נחרצות על מנת להשיב את תחושת הביטחון לתושבים", ציינו במשטרה.

אתמול סיפר אביה של הנערה בשיחה עם חדשות 2 Online על רגעי האימה כשאלמוני חמוש בסכין לבוש בקפוצ'ון התנפל על בתו. "לא כל כך הבנו מה קורה והוא פשוט החל לדקור את בתי", אמר. "היא הייתה הכי קורבה אליו והוא היה ממוקד להרוג אותה".

"ניסה לדקור אותה בראש אבל פספס"

האב סיפר כי יצא עם הנערה ללוות בחזרה הביתה את אחותה לאחר שבילתה אצל חברות. "אחרי שפגשנו אותה, הלכנו שלושתנו לעבר הבית, בשלב זה ראיתי את הדוקר כשהוא התיישב על ספסל, אני לא יודע מה הוא עשה שם אבל זה עורר את חשדי. הוא חבש קפוצ'ון ונראה כאילו הוא מחפש דמות לפגוע בה".

"הוא ניסה לפגוע לה בראש ולמזלה הוא פספס, אבל הצליח לדקור אותה 3 פעמים, דקירות מאוד רציניות קרוב ללב", הוסיף האב. "הוא חשב שהוא גמר אותה ונמלט מהמקום. התחיל לצאת לה דם מכל עבר, ניסיתי לחסום את יציאת הדם כמה שיכולתי, הצלתי את חייה".

לטענתו, ייתכן שמדובר באירוע על רקע לאומני: "קשה לי לדעת אם זה אירוע חבלני או שסתם מדובר בתמהוני. לדעתי הוא לא היה שיכור ולא הומלס, ואני לא יכול להעלות על דעתי מה היא סיבת התקיפה. לנו כמובן שאין נגיעה לעולם הפלילי, מימינו לא ראינו את האדם הזה לפני, אני בכלל לא פוסל שזה על רקע לאומני, המשטרה צריכה לבדוק את כל האפשרויות".