דקר בת 17 ונמלט: "רצה להרוג"

בשיחה עם חדשות 2 Online תיאר אביה של הנערה שנדקרה בקריית מלאכי את השתלשלות האירועים ולא פסל את האפשרות שמדובר בפיגוע. "בחור עם קפוצ'ון התנפל עליה ודקר אותה סמוך ללב", סיפר האב. "הוא חשב שהוא גמר אותה ונמלט מהמקום"

אילוסטרציה (דוברות המשטרה)

אביה של בת ה-17 שנדקרה בלילה (שבת) בקריית מלאכי סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online על רגעי האימה כשאלמוני חמוש בסכין לבוש בקפוצ'ון התנפל על בתו. "לא כל כך הבנו מה קורה והוא פשוט החל לדקור את בתי", אמר. "היא הייתה הכי קורבה אליו והוא היה ממוקד להרוג אותה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנערה נדקרה אמש ברחוב בר יהודה בעיר ופונתה לבית החולים קפלן במצב בינוני. מחקירת האירוע עולה כי בת ה-17 הותקפה בשעה שהיא ואביה היו בדרכם ללוות את אחותה בת ה-14 בחזרה לביתם.

"יצאתי יחד עם בתי בת ה-17 ללוות בחזרה הביתה את אחותה לאחר שבילתה אצל חברות", המשיך האב, שממתין כעת לצד מיטתה של בתו בביה"ח. "אחרי שפגשנו אותה, הלכנו שלושתנו לעבר הבית, בשלב זה ראיתי את הדוקר כשהוא התיישב על ספסל, אני לא יודע מה הוא עשה שם אבל זה עורר את חשדי. הוא חבש קפוצ'ון ונראה כאילו הוא מחפש דמות לפגוע בה".

"הוא ניסה לפגוע לה בראש ולמזלה הוא פספס, אבל הצליח לדקור אותה 3 פעמים, דקירות מאוד רציניות קרוב ללב", הוסיף האב. "הוא חשב שהוא גמר אותה ונמלט מהמקום. התחיל לצאת לה דם מכל עבר, ניסיתי לחסום את יציאת הדם כמה שיכולתי, הצלתי את חייה".

לטענתו, ייתכן שמדובר באירוע על רקע לאומני: "קשה לי לדעת אם זה אירוע חבלני או שסתם מדובר בתמהוני. לדעתי הוא לא היה שיכור ולא הומלס, ואני לא יכול להעלות על דעתי מה היא סיבת התקיפה. לנו כמובן שאין נגיעה לעולם הפלילי, מימינו לא ראינו את האדם הזה לפני, אני בכלל לא פוסל שזה על רקע לאומני, המשטרה צריכה לבדוק את כל האפשרויות".