חשד: הציע את בתו למכירה לכיסוי חובות הימורים

אחרי חקירה סמויה, נעצר האב לאחר שנפגש עם השוטר הסמוי והתכוון לקבל מקדמה בעבור המכירה. בחקירה טען כי לא התכוון למכור את התינוקת בת ה-3 חודשים, אך כי היה לו צורך בסכום כסף מיידי לכיסוי חובות ההימורים שלו

אילוסטרציה (shutterstock)

ניסה למכור את בתו התינוקת עבור 100 אלף שקלים: המשטרה עצרה אתמול (רביעי) גבר כבן 30 מירושלים שהציע למכירה את בתו בת השלושה חודשים. גם אשתו של החשוד נעצרה.

רוצים לקבל פרטים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

המעצרים התבצעו בסיום חקירה סמויה, במהלכה יצר השוטר קשר עם החשוד ונפגש עמו מספר פעמים. במהלך המפגשים והשיחות ניסה החשוד להאיץ בשוטר לבצע את עסקת המכירה וציין כי יש בפניו הצעה ממשפחה נוספת, טענה שהתבררה כאינה נכונה, אלא כאמצעי לחץ לסיום העסקה.

אתמול התקיים מפגש מפוקח בין השוטר הסמוי לחשוד. האב הגיע למפגש עם התינוקת, במטרה לקבל מקדמה כספית לקראת השלמת המכירה וברגע שהתינוקת נמסרה לידי השוטר, נעצר האב. בהמשך נעצרה גם אשתו, צעירה כבת 27. בחקירתו טען כי לא באמת התכוון למכור את התינוקת, אך היה לו צורך מיידי בכסף לכיסוי חובות הימורים.

התינוקת הועברה לטיפול גורמי הרווחה בעיריית ירושלים, ובית המשפט האריך את מעצרו של החשוד בשבעה ימים. האישה תשוחרר בתנאים מגבילים בסיום חקירתה, בחשד לסחר בבני אדם.