חשד: רצח את אחיו בגלל סכסוך על ירושה

בתחילת החודש נמצא גבר פצוע קשה בפארק הירקון בתל אביב, ומספר ימים לאחר מכן הוא מת מפצעיו בבית החולים. המשטרה פתחה בחקירה ועצרה חשוד במעשה - אחיו של הנרצח

אילוסטרציה (חדשות 2)

בתחילת החודש נמצאה גופה זרוקה בפארק הירקון בתל אביב. הערב (רביעי) נעצר חשוד באירוע - אחיו של הנרצח. על פי הערכת החוקרים, סכסוך ירושה הביא למעשה.

רוצים לקבל פרטים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

בראשון לחודש דצמבר נמצא גבר פצוע קשה כתוצאה מאלימות. הוא פונה לבית החולים וולפסון ולאחר מספר ימים נאלצו הרופאים לקבוע מותו. חוקרי משטרת מרחב יפתח במשטרה פתחו בחקירת האירוע ומוקדם יותר היום נעצר אחיו של האיש בחשד לביצוע הרצח.

על-פי הערכת החוקרים, הרקע למעשה הוא סכסוך ירושה שהתפתח במהלך שבעה שישבו השניים בן משפחתם. מחר בבוקר יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

ביום שני השבוע נרצח גבר בן 45 וגבר נוסף כבן 40 נפצע באורח קשה לאחר שאש נפתחה לעברם ברחוב סנהדרין בחולון. שני הגברים נמצאו על הכביש, סמוך למכונית עם שמשה מנותצת. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדוםהעניקו טיפול רפואי ראשוני לפצועים, אך לאחר ניסיונות החייאה ממושכים נאלצו לקבוע את מותו של אחד מהם. הם פינו את הפצוע הנוסף לבית החולים וולפסון בחולון, כשהוא סובל מפציעה בפלג גופו העליון.

זירת האירוע בחולון, לפני יומיים (שי דגני - סוכנות הידיעות "חדשות 24")

במהלך הלילה הסגירו את עצמם למשטרה תושב תל אביב בן 44 ובנו, תושב בת ים בן 21, וקשרו עצמם למעשה. השניים נלקחו לחקירה, והרקע לירי הוא ככל הנראה סכסוך על רקע שימוש בדרך, כך לדברי המשטרה. עוד עלה כי לנוסעי שתי המכוניות הייתה היכרות מוקדמת ואף סכסוך קודם סביב קרקע בחולון. לטענת האב ובנו הם נסעו בכביש ונחסמו על ידי המכונית השניה. ממנה יצאו שני האנשים, שלטענת החשודים ניסו לתקוף אותם ולכן הגיבו בירי. לטענתם של השניים, האירוע נסוב סביב ההפרעה בכביש.