חשד לחיסול בחולון: הרוג ופצוע קשה מירי

שני בני אדם בשנות הארבעים לחייהם נורו ברחוב סנהדרין. אחד מהם – מוכר למשטרה – מת מפצעיו והשני פונה לבית החולים וולפסון בעיר במצב קשה. מחקירה ראשונה עולה הערכה כי הרקע לאירוע הוא סכסוך בין עבריינים

גבר בן 45 נרצח ביריות (שי דגני - סוכנות הידיעות "חדשות 24")

גבר בן 45 נרצח הערב (שני) וגבר נוסף כבן 40 נפצע באורח קשה לאחר שאש נפתחה לעברם ברחוב סנהדרין בעיר. הנרצח מוכר למשטרה וההערכה היא כי הרקע לאירוע הוא סכסוך בין עבריינים.

רוצים לקבל פרטים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שני הגברים נמצאו על הכביש, סמוך למכונית עם שמשה מנותצת. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדוםהעניקו טיפול רפואי ראשוני לפצועים, אך לאחר ניסיונות החייאה ממושכים נאלצו לקבוע את מותו של אחד מהם. הם פינו את הפצוע הנוסף לבית החולים וולפסון בחולון, כשהוא סובל מפציעה בפלג גופו העליון. 

זירת הירי בחולון (עד ראייה)

"במקום הייתה המולה גדולה ועל הכביש סמוך לרכב שעמד הבחנו בשני פצועים, אחד מהם שכב כשהוא מחוסר הכרה עם פציעות בפלג גופו העליון והשני היה בהכרה מלאה", סיפר פאראמדיק מד"א איברהים דרבי שהגיע למקום. "הענקנו להם טיפול רפואי, את הפצוע שהיה בהכרה מלאה פינינו לבית החולים וולפסון כשמצבו קשה. מותו של הפצוע השני נקבע לאחר ניסיונות החייאה בשטח".

לפני כשבועיים נפצע גבר כבן 40 באורח קשה כתוצאה מפיצוץ ברכבו סמוך למכון למחקר ביולוגי בעיר. כוחות כיבוי שהוזעקו למקום כיבו את האש שאחזה ברכב. הפיצוץ אירע בזמן שהרכב התקרב לרמזור בצומת הרחובות המניין הראשון ויצחק רבין. צוותי מגן דוד אדום העניקו לפצוע טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים תל השומר כשהוא מורדם ומונשם.

מחקירה ראשונית עולה כי היעד לניסיון החיסול הוא תושב העיר המוכר למשטרה, ככל הנראה על רקע סכסוך בין עבריינים. לפני כחודש וחצי נמצא מטען חבלה סמוך לגן ילדים בעיר, שעל פי ההערכה נועד גם הוא לפגוע בו.