נדרשת עזרת הציבור: אולי ראיתם את אוהד הפועל הזה?

אנדרי פרבדני, אוהד הפועל תל אביב, חשוד שהיה מעורב בתקיפתם של אוהדי בית"ר בשוק הפשפשים ביפו, לאחר המשחק בין הקבוצות בסוף השבוע האחרון. המשטרה: כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100

אנדרי פרבדני

חקירת התקרית האלימה בין אוהדי בית"ר ירושלים להפועל תל אביב בשוק הפשפשים ביפו: המשטרה פרסמה היום (חמישי) את תמונתו ושמו של מי שלטענתה חשוד בתקיפת אוהדי הקבוצה הירושלמית מוקדם יותר השבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לטענת המשטרה, אנדרי פרבדני, אוהד הפועל תל אביב בן 27 המתגורר ברמת גן, חשוד לטענת המשטרה שתקף כמה מאוהדי בית"ר ירושלים יחד עם חשודים נוספים. במשטרה קראו לציבור לסייע בלכידתו של החשוד, וביקשו למסור מידע בנושא למוקד 100.

עד כה עצרה המשטרה רק חשוד אחד בתקיפה, אדם מנדלסון, שמעצרו הוארך עד ליום ראשון. לצד פרבדני, המשטרה ממשיכה בחיפושיה אחר חשודים נוספים בתקיפה.

מארב מתוכנן אחרי המשחק

האירוע התרחש במוצאי השבת האחרונה אז תקפו אוהדי הפועל תל אביב רכב של אוהדי בית"ר ירושלים בסיום המשחק שהתקיים בין שתי הקבוצות באצטדיון בלומפילד ביפו. בתיעוד התקרית תועדו החשודים, במצלמות אבטחה באזור שוק הפשפשים, פושטים על המכונית ומכים באכזריות את האוהדים.

על פי החשד, שעה אחרי שהסתיים המשחק הוציאו אוהדי הפועל ת"א לפועל מארב מתוכנן היטב. הם חסמו מלפנים ומאחור רכב ובו שלושה אוהדי בית"ר והתנפלו על יושביו במוטות ברזל. המותקפים ככל הידוע לא חיפשו צרות ולא ידעו לאיזה מארב נכנסו.

בסרטונים ניתן לראות כיצד המבלים במסעדות ובברים הסמוכים נבהלים מהמראות הקשים שמול עיניהם. חלקם מנסים להימלט מהאזור מאחר שלא הבינו שהתוקפים חיפשו רק אוהדי בית"ר.