חשד: בן 14 דקר את חברו בביה"ס

קטטה בין שני נערים בבית ספר בבית שמש הידרדרה לפציעה: אחד הנערים שלף סכין ודקר את חברו, בן גילו, בראשו. הנער נפצע קל ופונה לקבלת טיפול רפואי. הנער הדוקר נלקח לחקירה, אליה זומנו גם הוריו

אילוסטרציה (אייל בן יעיש)

מקרה קשה של אלימות בבית הספר: ויכוח שפרץ היום (שלישי) בין שני נערים בני 14 בבית שמש התפתח לקטטה, שבמהלכה שלף אחד מהם סכין ודקר את השני בראשו. הפצוע פונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות הבוקר המאוחרות התקבל דיווח במוקד המשטרה בעיר על תגרה אלימה בין שני נערים בתוך שטח בית הספר. הפצוע פונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי במרפאת "טרם" בעיר, בעוד החשוד נעצר על ידי המשטרה והועבר לחקירה בתחנת בית שמש. גם הוריו של הנער זומנו לחקירה.

טרם התברר כיצד הוכנסה הסכין לשטח בית הספר, ולמרבה המזל הפציעה שנגרמה הייתה קלה בלבד. מהמשטרה נמסר כי האירוע, על כל היבטיו, נמצא בחקירה.

לפני כחודש נעצר תלמיד בן 16 מאזור השפלה בשטח בית הספר, לאחר שמנהלת המוסד הזעיקה את המשטרה. האירוע החל לאחר שחודש קודם לכן הושעה הנער בעקבות מריבה בין תלמידים בבית ספר, שלאחריה אף איים על המנהלת שידקור אותה.

עם חזרתו ללימודים ירק על תלמידות במהלך השיעור. על פי החשד, כשמנהלת בית הספר הגיעה לטפל באירוע, הוא איים עליה שוב שידקור אותה והחל לקלל אותה. לטענת המשטרה, כשהשוטרים הוזעקו לטפל באירוע, התנגד החשוד להתלוות אליהם ואיים גם עליהם. הנער הובא לחקירה ובסיומה שחרר אותו השופט למעצר בית.