תיעוד: כך הותקפו אוהדי בית"ר י-ם

יומיים לאחר תקיפת אוהדי בית"ר ירושלים ביפו, מתפרסם כעת תיעוד הרגעים שבהם אוהדי הפועל תוקפים את מכונית אוהדי הקבוצה היריבה במוטות ברזל ובשרשראות. במשטרה טוענים כי זיהו את אחד מאוהדי הפועל תל אביב ומעצרו הוארך ב-3 ימים

במוצאי השבת האחרונה תקפו אוהדי הפועל ת"א רכב של אוהדי בית"ר ירושלים בסיום המשחק שהתקיים בין שתי הקבוצות באצטדיון בלומפילד ביפו. בתיעוד התקרית נראים החשודים פושטים על המכונית ומכים באכזריות את האוהדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

שעה אחרי שהסתיים המשחק הוציאו אוהדי הפועל ת"א לפועל מארב מתוכנן היטב. הם חסמו מלפנים ומאחור רכב ובו שלושה אוהדי בית"ר והתנפלו על יושביו במוטות ברזל. המותקפים ככל הידוע לא חיפשו צרות ולא ידעו לאיזה מארב נכנסו.

"יצאנו מבלומפילד, אמרנו נלך לאכול", שיחזר אחד מהאוהדים שהותקפו. "באתי לחנות את האוטו ואז רכב חסם אותי מקדימה. הם יצאו מהאוטו עם שרשראות, מקלות, סכינים, אלות ברזל, הכל היה, גם פטיש. הם שברו את כל החלונות במכה אחת ועברו אלינו והתחילו להרביץ לנו. כל זה קרה כשאנחנו חגורים בתוך האוטו".

בסרטונים ניתן לראות כיצד המבלים במסעדות ובברים הסמוכים נבהלים מהמראות הקשים שמול עיניהם. חלקם מנסים להימלט מהאזור מאחר שלא הבינו שהתוקפים חיפשו רק אוהדי בית"ר.
התמונות שנקלטו במצלמת האבטחה לא משאירות מקום לספק: תקיפה קשה ואלימה שהייתה עשויה להסתיים בתוצאות חמורות יותר.

היום הוארך מעצרו של חשוד אחד בתקיפה אוהד הפועל ת"א אדם מנדלסון בן 34 ממרכז הארץ שנעצר בעבר על עבירות אלימות במגרשים. במשטרה טוענים כי זיהו בסרטונים את רכבו. מנדלסון לא מנדב מידע נוסף בחקירה ולפי שעה הוא החשוד היחיד.

על פי ההערכות התקיפה היא נקמה מצד אוהדי הפועל ת"א נגד אוהדי בית"ר, אחרי שאלה תקפו לפני חודשיים אוהד הפועל בפטיש ופצעו אותו קשה. בשני המקרים מרבית האחראים טרם נתפסו.