באקדחים שלופים: שוד לאור יום

שוד מזוין בחנות תכשיטים בחולון הסתיים בפציעתו של בעל המקום, לאחר שאחד השודדים תקף אותו באמצעות קת האקדח. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 Online נראים השודדים נכנסים למקום עם הנשק שלוף ומסתלקים עם השלל בתוך פחות מדקה. "הם לא ראו בעיניים, הייתי בהלם", סיפר בעל החנות

שני רוכבי אופנוע נכנסו בסוף השבוע האחרון באקדחים שלופים לחנות תכשיטים בחולון במטרה לשדוד את המקום. השוד כולו תועד באמצעות מספר מצלמות אבטחה שהוצבו מחוץ ובתוך החנות. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 Online נראה אחד השודדים מכה את בעל בחנות באמצעות קת האקדח שלו, בזמן ששותפו אוסף שכוני יוקרה ותכשיטים מהדלפק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

ביום חמישי האחרון הגיעו שני השודדים לרחוב שנקר בעיר, חנו את האופנוע שלהם מול חנות התכשיטים של אביטל יעקובוב, קיפלו את לוחית הזיהוי ונכנסו לחנות. עם הגעתם התפתח עימות בינם לבין יעקובוב, שהסתיים בהכאתו.

אביטל יעקובוב

"זה מטורף, הם ירדו מהאופנוע באקדחים שלופים, פשוט לא ראו בעיניים", סיפר יעקובוב. "הם נכנסו באלימות, נהיה פה כמו שיקגו. המדינה הזאת השתגעה, הייתי בהלם". השוד עצמו נמשך פחות מדקה ובסופו שבו החשודים לאופנוע ונמלטו מהמקום. עם צאתם מיהר יעקובוב, כשהוא מדמם, ללחוץ על לחצן החירום ולהזעיק את השוטרים. עד כה לא נעצרו חשודים.