חשד: סיממו קשישה בכדי לגנוב את הכספת בביתה

שני צעירים תושבי ג'לג'וליה וקלקיליה נעצרו לאחר שעל פי החשד סיממו בת 86 באמצעות כוס קפה בכדי לגנוב את רכושה. בחקירתם התברר כי אחד החשודים שהועסק כגנן בבניין בו מתגוררת הקשישה הוא זה שהכיר בינה לבין החשוד השני - עובד שיפוצים שהוזמן בכדי לבצע עבודות בביתה

נעצרו לאחר שניסו לשדוד קשישה (ארכיון) (פלאש 90)

המשטרה עצרה בתחילת השבוע גנן ועובד שיפוצים בחשד שסיממו קשישה בניסיון לשדוד את את רכושה. הקשישה המתגוררת באלפי מנשה סיפרה לשוטרים כי לאחר ששתתה כוס קפה שהוכנה לה על ידי עובד השיפוצים, תושב ג'לג'וליה, היא חשה בערפול וכעבור מספר שעות התעוררה במיטתה ללא מכנסיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שוטרים שהגיעו לדירתה של הקשישה בת ה-86, הבחינו כי בוצע בו חיפוש אחר רכוש וכסף. כמו כן, סמוך לכספת שמקובעת בקיר הבית נמצאו סימנים של ניסיונות עקירה. בחקירה התברר כי גם ארנקה של הקשישה נגנב ובו כמה מאות שקלים, וכן טלפון נייד שהיה ברשותה.

מתלונתה של הקשישה התברר כי מי שהכיר לאה את עובד השיפוצים הוא גנן שעבד בבניין בו היא מתגוררת, פלסטיני המתגורר בקלקיליה. השוטרים עצרו את הגנן, שהכחיש קשר למעורבות במעשה.

בהמשך, לאחר חקירה מאומצת, עצרו השוטרים גם את עובד השיפוצים, קטין פלסטיני המתגורר בג'לג'וליה. בחקירתו הודה החשוד כי הגנן הוא זה אשר יזם ותכנן יחד איתו את ביצוע העבירה במטרה לגנוב מהמקום את הכספת הממוקמת בדירה. מעצרם של השניים הוארך עד מחר.