השוטר נדהם לגלות: 6 ילדים ואישה במושב האחורי ובלי חגורות

שוטר מאגף התנועה נתקל במראה חריג במיוחד בחולון: מכונית ובה 6 ילדים בגילאי 4-8 ואישה שהצטופפו כולם במושב האחורי. אף אחד מהם לא היה חגור. "בגלל מקרים כאלה, אנחנו מוצאים ילדים מוטלים בכביש בזירות תאונה", הזהיר השוטר

6 ילדים ואישה במושב האחורי של המכונית: שוטר בסיירת האופנועים מאגף התנועה של המשטרה נדהם לגלות אתמול (רביעי) ברחוב רחבעם זאבי בחולון לא פחות משישה ילדים קטנים ואישה שהצטופפו כולם במושב האחורי של מכונית. אף אחד מהם לא היה חגור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"את חסרי הישע ואת אלה שבוחרים לא להיות חגורים אנו מוצאים אחר כך מוטלים בכביש בזירות תאונה", אמר רס"ר שי סולמה, השוטר שעצר את הרכב ונדהם לגלות את כמות הנוסעים בתוכו. "עצרתי את הנהג בצד והתברר שהילדים בגילאי 4-8 בלבד".

רס"ר סולמה הוסיף: "אנחנו מבצעים אכיפה יום יומית בתחום התקני הריסון של ילדים, ולצערי ממשיכים להיות מופתעים מהורים שמסכנים את חיי היקר להם מכל, ילדיהם. חלקם אף מקפידים לחגור את עצמם אך לא את חסרי הישע שעמם ברכב".

באגף התנועה מדגישים כי מהנתונים שבידיהם, רמת הפגיעה בילד או תינוק המעורב בתאונת דרכים כשהוא לא חגור היא קשה עד קטלנית. הנהג התנצל ואמר שלא יעשה זאת פעם נוספת וקיבל דוח בגין נהיגה בקלות ראש.