שחקן לשעבר בליגת העל בכדורגל הוכה באלות

הכדורגלן, ממוצא אפריקני, הותקף על-ידי שלושה חשודים לאחר שיצא ממקום בילוי בתל אביב. השלושה הכו את השחקן באלות לאחר שככל הנראה טעו בזיהוי. בזמן שהשחקן נזקק לטיפול רפואי, נגד התוקפים הוגשה הצהרת תובע

חשד: 3 תקפו כדורגל (ארכיון) (רויטרס)

הוכה בגלל טעות בזיהוי: כדורגלן ישראלי ממוצא אפריקני, ששיחק בעבר בליגת העל, הותקף מחוץ למועדון לילה ברחוב גינוסר שבתל אביב. השחקן, שכיום בליגה הלאומית, הוכה על ידי שלושה חשודים שככל הנראה תכננו לתקוף מישהו אחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השחקן יצא מהמועדון סמוך לשעה 04:00 בלילה שבין שישי לשבת, כשאז הגיעו התוקפים עם אלות בידיהם. מחקירה ראשונית עולה כי בתחילה החשודים קראו לכדורגלן לבוא אליהם ופנו אליו בשפה האנגלית, אך הוא השיב להם כי הוא דובר עברית. אז, כך עולה מהחקירה, הם החלו להכותו באלות.

השחקן פונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. זמן קצר לאחר מכן השוטרים עצרו את שלושת החשודים, שטענו כי הותקפו קודם לכן בידי שני כהי עור. אחרי שהחשודים לא מצאו את השניים שלדבריהם תקפו אותם - הם הכו את הכדורגלן - ככל הנראה בשל טעות בזיהוי.

במוצאי השבת האחרונה האריך בית המשפט ביומיים את מעצרם של השלושה, תושבי תל אביב בשנות ה-30 לחייהם, כשאחד מהם כבר מצוי במעצר בית בשל עבירות סמים. במהלך היום הוגשה נגדם הצהרת תובע בגין תקיפת הכדורגלן ובקרוב אמורים להיות מוגשים כתבי אישום.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.co.il