עדות נוספת בפרשת הניצב: "ניסה לנשק בכוח"

שבוע לאחרי הגשת התלונה נגד ניצב רוני ריטמן בחשד שהטריד מינית קצינה במשטרה, שוטרת נוספת מעידה נגדו ומחלישה את גרסתו. השוטרת, שאף עומתה עם ריטמן בחקירתו, טוענת כי הייתה עדה לכך שהטריד את המתלוננת בחניון בתום מסיבה בה נכחו. גורם במשרד המשפטים: "העדות לא היטיבה עם גרסתו של ריטמן"

לא בטוח אם ישוב מחופשתו. ריטמן (חדשות 2)

עדות נוספת בפרשת ניצב רוני ריטמן: לפני כשבוע הגישה קצינה במשטרה תלונה נגד מפקד יחידת להב 433, בגין הטרדה מינית. לטענתה, לפני כחמש שנים העיר לה הניצב, בין השאר, הערות מיניות. היום (ראשון) נחשפה עדותה של עדת ראייה, שוטרת גם היא, שמחזקת את גרסתה של המתלוננת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתום חקירתו של ריטמן שארכה יותר מ-7 שעות, הוא הוצא לחופשה כפויה למשך שבוע. חקירתו התמקדה בחשד שניסה לנשק בכוח את המתלוננת בחניון אחרי מסיבה, כשבאותו החניון ישבו גם שתי שוטרות נוספות עליהן לא ידע ריטמן. אחת השוטרות שישבה ברכב ראתה את המקרה ומיד סיפרה לחברתה את הפרטים.

אותה עדת ראייה זומנה ביום רביעי למשרדי מח"ש, לחדר בו נחקר ריטמן - ושם עומתו השניים. גורם במשרד המשפטים אמר כי העימות לא היטיב עם גרסתו של ריטמן, ועם ההכחשה הגורפת שלו. פעולות חקירתו של ריטמן הסתיימו וכעת ממתינים לחוות דעת של פרקליטה במח"ש.

ככל הנראה, אין כוונה לערוך לריטמן בדיקת פוליגרף או לעמתו עם הקצינה המתלוננת, זאת מאחר ומבחינת החוקרים, שתי העדויות התומכות של השוטרות מייתרות כל פעולה נוספת. בשל העדויות החדשות, ספק אם ריטמן ישוב ללשכתו לאחר שיסתיים שבוע החופשה הכפויה אליו יצא, או לאחר מכן.