חשד: אם חטפה את בנה שהוצא מרשותה

טיול משפחתי בצפון הפך לסיוט כשעל פי החשד חטפה אם צעירה את בנה בן ה-8 שהוצא מרשותה. באישור רשויות הרווחה יצאו השניים לטיול יחד עם דודתו של הילד, ובסיומו – כשהדודה לא שמה לב – נמלטה לכאורה האם עם בנה לדירת מסתור ברמלה. השוטרים איתרו אותם ועצרו את האם

אילוסטרציה

צעירה בת 29 חשודה שחטפה אתמול (שבת) את בנה בן ה-8, שהוצא בעבר מרשותה בצו של פקידת סעד. על פי החשד, היא חטפה אותו בסיום טיול משותף שאליו יצאו, בהסכמת שירותי הרווחה, יחד עם דודתו של הילד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הילד היה בחופשת שבת אצל דודתו וביחד עם אמו הם יצאו לטיול באזור הצפון. כאשר חזרו השלושה לראשון לציון, הם ישבו במסעדה ובזמן שהדודה הזמינה את האוכל, האם לקחה איתה לכאורה את בנה ונמלטה למכונית של חברתה שהמתינה לה במקום.

הדודה שהבחינה במתרחש קראה בצעקות כי אחיינה נחטף ואף דיווחה מיד על התקרית לתחנת משטרת ראשון לציון. השוטרים העמידו מחסומים וערכו חיפושים אחר הילד בשיתוף פעולה עם תחנות משטרה נוספות.

לבסוף אותרו האם והילד ברמלה, בביתה של חברתה של האם שסייעה לה - כך על פי החשד - להימלט מהמסעדה. האם החשודה בחטיפת בנה נעצרה והבוקר היא תובא לדיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בראשון לציון.