הניצב החשוד: חיזוק לגרסת הקצינה

שתיים או שלוש עדויות חדשות שהתקבלו במחלקה לחקירות שוטרים תומכות בגרסתה של קצינת המשטרה שהגישה תלונה נגד הניצב בטענה שביצע עבירות מין. העדויות הן של גורמים המוגדרים כמי שאינם משתייכים למחנה כזה או אחר בסכסוך הפנימי באגף

הניצב החשוד

מתחזקים החשדות נגד הניצב החשוד בעבירות מין? בידי חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים ישנן עוד שתיים או שלוש עדויות התומכות בגרסתה של קצינת המשטרה שהגישה תלונה נגד הקצין הבכיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העדויות הללו מגיעות מגורמים המוגדרים כאלו שאינם משתייכים למחנה כזה או אחר בסכסוך הפנימי באגף, והם מחזקים את תלונת הקצינה נגד הקצין הבכיר. כעת גובר הספק שהקצין החשוד ישוב לתפקידו הנוכחי.

יש להזכיר את הדברים הנחרצים שהשמיע ראש המחלקה לחקירות שוטרים, עו"ד אורי כרמל, רק בתחילת השנה. "מפקדים בכירים ביותר שמגיעים למח"ש לא שבים ללשכתם", הוא אמר אז. "אנחנו לא מזמנים אותם לחקירה אם אין לנו ראיות מוצקות".

המחלקה לחקירות שוטרים (פלאש 90)

הניצב החשוד: "זה הזוי ומטורף"

מוקדם יותר הבוקר התייחס הניצב לחקירת הפרשה והביע ביטחון שהיא תסתיים בלא כלום. "זה הזוי ומטורף, אין לי ספק שאצליח להפריך את החשדות נגדי", אמר לחדשות 2 Online. קצין המשטרה הבכיר, ששמו ותפקידו טרם הותרו לפרסום, נחקר אמש באזהרה במשך שבע שעות וחצי ולאחר מכן הוצא לחופשה כפויה בת שבוע - בהסכמתו.

בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר הניצב שלא התייעץ אפילו עם עו"ד, כי אינו חש צורך בכך. הוא אמר כי הוא לא מוציא מכלל חשבון שמדובר בניסיון לפגוע בו על רקע שורת המינויים הצפויים בצמרת המשטרה שאמור לבצע המפכ"ל רוני אלשייך, שייכנס לתפקידו ביום חמישי הבא.

הבוקר, כשיצא מביתו, הוא הסתפק בהצהרה לקונית קצרה לעיתונאים שהמתינו בחוץ ואמר: "אני סומך על רשויות החוק שיעשו את עבודתן".