חשד: "אלטעזאכן" אנס אישה בהיריון

האישה, בחודש השמיני להיריונה, התלוננה במשטרה נגד הגבר בן ה-28. החשוד טוען כי היחסים התקיימו בהסכמה וכי התלוננה נגדו לאחר שסירב לשלם לה כסף

חשד: אלטעזאכן תקף אישה בהריון (ארכיון) (עמותת הכל חי)

המשטרה עצרה גבר בן 28 המתגורר בקלקיליה בחשד שתקף ואנס אישה שהיתה בחודש השמיני להריונה בדירתה שבקריית ים. החשוד, מוחמד אבו חאמד, העוסק בקנייה ובמכירה של ציוד מיד שנייה (אלטעזאכן), הגיע לביתה של האישה לפני כיומיים ושם על פי החשד ביצע את המעשים שיוחסו לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לטענת המשטרה והמתלוננת, החשוד נקרא לביתה בכדי לקחת ציוד לצורך מכירתו. מאחר שהמתלוננת נמצאת בשלבי הריון מתקדמים, היא קראה לו לעלות לדירתה בכדי לשאת את החפצים הכבדים. אז לדברי המתלוננת, תקף אותה החשוד ואף אנס אותה.

זמן קצר לאחר מכן, ירדה המתלוננת אל דירת שכנתה, שם הזעיקה האחרונה את המשטרה. השוטרים עצרו במקום את החשוד וכן גבר נוסף שהמתין לו מחוץ לבניין, אך הוא שוחרר זמן קצר לאחר מכן.

מנגד, החשוד הכחיש את הטענות הנוגעות לתקיפה ואף טען כי יחסי המין התרחשו בהסכמה. לדבריו, הוא נכח בדירתה כבר מספר פעמים, ובמקרה המדובר האישה פיתתה אותו ואף ביקשה ממנו לתת לה כסף, ולאחר שסירב היא הגישה את התלונה נגדו.

עו"ד יפעת כהן (ארקדי ליטבין)

בתום דיון בעניינו בבית משפט השלום בקריות, הוחלט להאריך את מעצרו של החשוד עד ליום ראשון. "החקירה נמצאת בראשיתה ולכן עוד מוקדם להסיק מסקנות", אמרה לחדשות 2 Online עו"ד יפעת כהן, המייצגת את החשוד. "החשוד מסר גרסה לפיה יחסי המין קוימו בהסכמה. משטרת ישראל עושה עבודתה נאמנה וכולי תקווה שהצדק יצא לאור. בית המשפט קיבל טענותינו והאריך את מעצרו עד ליום ראשון בלבד כשהוא מורה ליחידה החוקרת להאיץ את הליכי החקירה ולהגיע למיצויה".