המשטרה לכדה את שודד הבנקים הסדרתי מאשדוד

צעיר בן 26 נכנס לשלושה סניפי בנק שונים בעיר תוך שבוע - ושדד מהם אלפי שקלים, לאחר שהושיט לכספרים פתק מאיים בו כתב: "תביאו לי כסף או שאני דוקר כאן מישהו". בלש סמוי שהתחזה ללקוח עצר אותו לפני שעמד לבצע שוד נוסף. צפו בשודד בפעולה

שדד שלושה בנקים תוך שבוע באמצעות פתק מאיים - ונתפס: לאחר חקירה שניהלו שוטרי תחנת אשדוד במאמץ ללכוד חשוד בשוד שלושה סניפי בנק בעיר תוך שבוע - השודד המאיים נלכד. הוא נהג להגיש לכספרים בבנקים פתק עליו כתב כי אם לא ימסרו לו כסף הוא ידקור אדם בסניף. אחד המקרים תועד במצלמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"זה שוד. תביא מיד 20 אלף שקל או שאני דוקר עכשיו פה מישהו", כתב השודד על הפתק. בשוד סניף בנק לאומי ברחוב שפירא בעיר שדד 2,000 שקלים מהקופאית - ונמלט. קודם לכן שדד באמצעות פתק עשרת אלפים שקלים מסניף בנק דיסקונט ברחוב הרצל ובתחילת החודש שדד 2,000 שקלים מסניף בנק הפועלים ברחוב הציונות.

רגע לפני שהוציא לפועל שוד נוסף הוא נתפס, לאחר שבלש סמוי עקב אחריו והתחזה ללקוח בבנק אחר בו אמור היה להתבצע שוד. הבלש דרש מהחשוד להזדהות ובחיפוש שערך עליו נתפס פתק בו שוב איום לדקור אדם אם לא יימסר לידיו סכום כסף.

הפתק שהושיט השודד לכספרים (חטיבת דוברות המשטרה)


״אדם שעונה לתיאור שאנחנו מכירים מהאירועים הקודמים נכנס לסניף הבנק, כשלראשו כובע ומשקפיים", סיפר רס"ל זכר טורנקוב, השוטר הסמוי שעצר את החשוד. "הוא נכנס לתוך סניף בנק דיסקונט ברובע ב׳ בעיר אשדוד, הסתובב בבנק ויצא החוצה. זיהיתי אותו ויצאתי בעקבותיו".

"ביקשתי ממנו להזדהות וערכתי חיפוש על גופו - והוא בתגובה נלחץ מאוד כשפניתי אליו. במהלך החיפוש מצאתי בכיס מכנסיו פתק הכתוב בכתב ידו ובו דרישה לקבל כסף ואם לא איום בדקירה. מיד הבנתי כי מדובר בשודד אותו אנחנו מחפשים״, שחזר.

החשוד ביצע שוד כשהוא לבוש במדי צה"ל

במשרד התשאול של משטרת אשדוד עלה כי החשוד, תושב העיר בן 26, ביצע את המעשים עקב חובות בשוק האפור והתמכרות להימורים. עוד עלה במהלך החקירה כי החשוד שינה את חזותו, הסתפר והתלבש אחרת.

באחד המקרים אף ביצע את השוד כשהוא לבוש במדי צבא. בחיפוש שערכו השוטרים בביתו נמצאו הפתקים עמם ביצע את מעשי השוד וחלק מפרטי הלבוש שזוהו במצלמות האבטחה.

החשוד במעשי השוד נעצר ונחקר במשרד התשאול של משטרת אשדוד. מעצרו הוארך מספר פעמים והיום צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש כנגדו כתב אישום בבית משפט המחוזי בבאר שבע עם בקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו.