חשד לרצח: אישה נמצאה עם כרית על ראשה

שוטרי תחנת פתח תקווה הוזעקו לדירה בפתח תקווה, לאחר שנמסר להם כי ישנה שם אישה ללא רוח חיים. כשהגיעו למקום גילו את גופת האישה, בשנות ה-60 לחייה, כשהיא במיטה וכרית על ראשה. צעירה שככל הנראה מתגוררת עם המנוחה מזה חודש נעצרה.נסיבות האירוע נבדקות

ארכיון (דוברות מד"א)

חשד לרצח: אישה בשנות ה-60 לחייה שזהותה עדיין אינה ידועה, נמצאה הבוקר (שבת) בבית ברחוב חיים עוזר בפתח תקווה כשהיא ללא רוח חיים. השוטרים הוזעקו לזירה בעקבות קריאה שהתקבלה בתחנת פתח תקווה, ומצאו אותה במיטתה כשכרית על ראשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הכוחות בפיקודו של סגן ניצב טל פיקרביץ הגיעו למקום ועצרו אישה צעירה ששהתה עם המנוחה בבית. ככל הנראה מדובר בצעירה המתגוררת עם המנוחה מזה חודש. הרקע לאירוע ונסיבותיו עדיין נחקרים. החקירה הוטלה על צוות חקירה מיוחד של מרחב שרון.

אמש הוזעקו שוטרי תחנת משגב שבצפון למתחם לאיסוף פסולת, סמוך לכפר מנדא שבגליל התחתון, זאת בעקבות דיווח על רכב שרוף. השוטרים שהגיעו למקום התקרבו לרכב ולפתע הבחינו כי בתוכו נמצאת גופת אדם צעיר בשנות ה-20 לחייו. הם מיהרו להזעיק למקום את אנשי מד"א שנאלצו לקבוע את מותו של הצעיר. צוותי הזיהוי הפלילי שהגיעו גם הם פתחו בחקירת האירוע.

מפקדי תחנות משגב וסומך שהגיעו גם הם למקום האירוע, הורו לאנשיהם לסגור את הזירה ולהתחיל באיסוף הממצאים. עדיין לא ברור מה הנסיבות לשריפת הגופה והרכב, אבל במשטרה מאמינים כי מדובר ברצח.