צפו: השתלטות משטרתית באמצע הכביש

שוטרי תחנת כפר סבא הצליחו להפתיע שלושה חברי כנופייה שעסקה בגניבת קטנועים באזור. בזמן שהחשודים היו בדרכם לנקודת מפגש שנקבעה איתם לקבלת דמי הכופר תמורת הקטנוע שגנבו - פשטו בלשי התחנה על המשאית שבה נסעו ועצרו אותם. צפו בתיעוד רגע ההשתלטות

מעקב אחר כנופיית גנבי קטנועים בכפר סבא הסתיים אתמול (שלישי) בפעולת השתלטות לאור יום של שוטרי הבילוש המקומיים על משאית שהובילה את כלי הרכב הגנוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החקירה החלה בעקבות תלונה שהגישה תושבת העיר על כך שאלמונים גנבו את הקטנוע מסוג קימקו ג'וירייד שהחנתה ברחוב ויצמן. בניסיון להבין מה עלה בגורלו של הקטנוע, פנתה המתלוננת למנהל אתר בנייה סמוך שאישר כי הקטנוע אכן נלקח מהמקום – אך לא נגרר בידי פקחים, אלא בידי שלושה גברים שכעת דורשים תמורתו דמי כופר בסך 3,000 שקלים.

בשלב זה פנתה המתלוננת לתחנת המשטרה המקומית, שם נערכו שוטרי מחלק הבילוש בפיקודו של קצין המודיעין פקד אלעד קליין לפעילות מבצעית ללכידת הגנבים. כחלק מהפעולות שננקטו, יצרה הצעירה קשר עם החשודים ותיאמה איתם מפגש לביצוע עסקת החילופים.

בסמוך לשעה שנקבעה, אותרו החשודים כשהם נוהגים במשאית גדולה בדרכם למקום המפגש. בקטע וידאו המתעד את המעקב אחר המשאית נראים בלשי היחידה כשהם פושטים עליה מרכבי משטרה סמויים ושולפים מתוכה את החשודים. בחיפוש שבוצע בתא המטען נמצא הקטנוע הגנוב.

"ברגע שהתבררה לנו תמונת המצב פעלנו נמרות כדי להשיב את האופנוע לבעליו תוך זמן קצר", אמר בתום הפעולה מפקד תחנת כפר סבא, סנ"צ פרץ רצון. שלושת החשודים הם תושבי כפר סבא, רעננה וחדרה.