הורים חשודים שהתעללו בבנם התינוק

ההורים הבהילו את התינוק בן 8 החודשים לבית החולים כשהוא סובל משבר בגולגולת, אך שם התגלו סימנים לשברים קודמים והמשטרה הוזעקה בשל חשש להתעללות. בית המשפט האריך את מעצרם של ההורים, שניהם באמצע שנות השלושים לחייהם. מצבו של התינוק מוגדר יציב

אילוסטרציה (רויטרס)

משטרת חיפה עצרה בני זוג, תושבי העיר באמצע שנות השלושים לחייהם, בחשד שהתעללו בבנם - תינוק בן 8 חודשים. בית משפט השלום בעיר האריך בצהריים (רביעי) עד ליום שישי את מעצרם של השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התינוק הובא על ידי הוריו לבית החולים בני ציון בחיפה כשהוא סובל מדימום ומשבר בגולגולת. בשל מצבו הוא הועבר לבית החולים רמב"ם, שם נותח ואושפז כשהוא סובל מדימום מוחי.

האב החשוד בדיון בהארכת מעצרו

במהלך הבדיקות נמצאו סימנים לשברים קודמים ועלה אף חשש לדימומים קודמים ולכן הזעיק צוות בית החולים את פקידת הסעד העירונית ואת המשטרה. מבית החולים נמסר כי התינוק מאושפז באחת ממחלקות הילדים במקום ומצבו יציב.

אביו של התינוק מוכר למשטרה מעבירות קודמות, אך לא מדובר בעבירות בתחום האלימות במשפחה. אמו של התינוק היא נתינה זרה, ככל הנראה מהפיליפינים. במהלך הדיון בהארכת המעצר הדגיש עו"ד חמודה מסרי, המייצג את ההורים, כי הם מכחישים שהתעללו בבנם.