חשד: פרץ כדי להריח תחתוני אישה

תושבת המועצה האזורית באר טוביה לא הבינה מי מבלגן לה את מגירת הבגדים התחתונים בחדר השינה. לאחר שהציבה מצלמת אבטחה בחדרה היא הופתעה לגלות את החשוד בפריצה לביתה שנהג להריח את בגדיה. כתב אישום יוגש נגדו בבית משפט השלום באשקלון

כתב אישום צפוי להיות מוגש נגד גבר פלסטיני בן 47 מחלחול שעל פי החשד נהג לפרוץ לביתה של אישה המתגוררת באחד מיישובי המועצה האזורית באר טוביה על מנת להריח את בגדיה התחתונים ולספק את יצריו המיניים. תיעוד החשוד באמצעות המצלמה הנסתרת הוביל למעצרו על ידי המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטונים שתיעדו שלוש פריצות ניתן לראות את דפוס הפעולה הדומה של הפורץ: הוא נהג לכאורה להיכנס לחדר השינה של האישה דרך החלון, לבלגן את אחת המגירות בארון הבגדים שלה, ולאחר זמן קצר עזב את החדר וסגר אחריו את החלון.

האישה, בשנות ה-30 לחייה, הגישה תלונה למשטרה בשבוע שעבר וסיפרה כי באחרונה כאשר שבה לביתה, היא הבחינה בכך שמגירת התחתונים שלה מבולגנת לחלוטין. לדבריה, כיוון שהדבר חזר על עצמו שוב ושוב היא החליטה להציב מצלמת אבטחה בחדרה.

שוטרי קרית מלאכי עצרו את החשוד שבחקירתו הכחיש את המיוחס לו - זאת על אף שנצפה במצלמות האבטחה ולמרות העובדה שבביתו נתפס פריט אישי השייך למתלוננת. האישומים המרכזיים שיעמדו נגדו הם התפרצות לדירה, היזק לרכוש במזיד, גניבה והטרדה.

"אנחנו נתקלים בפורצים מסוגים שונים ומשונים", אמר מפקד משטרת קריית מלאכי, סנ"צ סמי מרציאנו. "במקרה הזה מדובר באדם שככל הנראה הכווין את התפרצויותיו בכדי לספק את יצריו המיניים. טוב עשתה המתלוננת שהציבה מצלמה בדירתה ופנתה למשטרה".