הגופה השרופה זוהתה - חשוד נעצר

לאחר שבועות ארוכים של חקירה הצליחה המשטרה לעצור חשוד במעורבות במותה של האישה שגופתה נמצאה שרופה ליד מושב חגור שבשרון. גם זהותה הותרה לפרסום: אמנה דאר נאפע אל-עביד, נשואה ואם לחמישה מלוד, שהתגוררה באחרונה בתל אביב. החשוד יובא לדיון בהארכת מעצרו

נרצחה? אמנה דאר נאפע אלעביד

התפתחות משמעותית בחקירת מותה של האישה שגופתה נמצאה ברכב חרוך סמוך למושב החקלאי חגור שבשרון: המשטרה עצרה הבוקר (ראשון) את סאמי אלעביד תושב לוד בן 34 בחשד למעורבות בגרימת מותה של האישה, שזהותה הותרה לראשונה לפרסום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המקרה אירע בשעות הערב המאוחרות בשלהי חודש ספטמבר, כשכוחות משטרה וכיבוי הוזעקו למושב בעקבות דיווחים על כלי רכב שעולה באש. במקום נמצאה גופתה של האישה, שזהותה לא הייתה ידועה במשך שבועות ארוכים. המשטרה אף פרסמה מספר פריטים שהיו ברשותה, בהם שעון ומחזיק מפתחות בצורת חמסה הנושא כיתוב בעברית.

הזירה שבה נמצא הרכב השרוף

בתום חקירה מאומצת של ימ"ר מרכז התברר כי מדובר בגופתה של אמנה דאר נאפע אל-עביד, אישה כבת 30, נשואה ואם לחמישה ילדים. אל-עביד במקור מהכפר נעלין שבשטחים, היא תושבת לוד, אך בתקופה האחרונה התגוררה בתל אביב.

בשעות הבוקר המוקדמות עצרו החוקרים, בראשות רב פקד רותם גיל, את האיש. הוא חשוד במעורבות בגרימת מותה של אל-עביד ובקשירת קשר לביצוע פשע. זמן קצר לאחר מכן בית משפט השלום בפתח תקווה האריך את מעצרו של החשוד בשמונה ימים.