עסקת סמים מול מצלמות הבלשים

לפני כחודשיים פנה אסיר בבית הכלא לסוהר וביקש ממנו להיות שותף לעסקת סמים בתמורה לשוחד. הסוהר מיהר לספר למשטרה על ההצעה והפך לסוכן סמוי על מנת ללכוד את המעורבים. מבלי שידעו, ביצעו השניים את עסקת הסמים כולה לעיני מצלמות השוטרים שמיהרו לעצור את החשודים. צפו

בתום פעילות סמויה של משטרת אשקלון ושל שירות בתי הסוהר, סוכל בשבוע שעבר ניסיון להחדרת סמים לבית הכלא. עסקת הסמים בה היו מעורבים אסיר, שני אזרחים וסוהר שתפקד כסוכן סמוי, התבצעה כולה לעיני בלשי משטרת אשקלון שארבו לסוחרי הסמים בעת ביצוע העסקה באזור צומת אשקלון ותיעדו את האירוע במצלמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתחילת חודש ספטמבר יצר קשר אדם שנידון למעצר עד תום ההליכים בכלא "דקל" עם סוהר העובד בכלא, וביקש ממנו סיוע בהחדרת סמים לכלא בתמורה לתשלום. הסוהר פנה מיד למפקדיו בשירות בתי הסוהר וסיפר להם על ההתרחשות.

במטרה לסכל את עסקת הסמים ולעצור את האחראים, הופעל הסוהר כסוכן סמוי ונשלח על ידי האסיר להעביר סמים מסוגים שונים משני אחים תושבי אשקלון, ולקבל מהם את דמי השוחד. בסרטון שצולם על ידי בלשי המשטרה, נראים החשודים מגיעים למפגש עם הסוהר כשהם רכובים על אופנוע, מעבירים לסוהר חשיש והירואין שיועדו לאסיר וכ-3,000 שקלים תמורת החדרת הסמים לכלא. הכל לעיני השוטרים שעקבו אחר המתרחש.

לאחר ביצוע העסקה נסעו החשודים מהמקום ובהמשך נסיעתם נעצרו על ידי בלשי משטרת אשקלון בעיר. השניים, קטין ובגיר תושבי אשקלון, נלקחו לחקירה במשטרה. מחר (חמישי) צפויה הפרקליטות להגיש נגד שני האחים והאסיר כתבי אישום בגין אספקת סמים ומתן שוחד בבית משפט השלום באשקלון.