סימה לוי-שלום שוחררה למעצר בית

ממלאת מקום היועצת המשפטית ב"נתיבי ישראל" שוחררה לביתה בתנאים מגבילים לאחר שנעצרה אמש במסגרת החשד לשחיתות בחברה. במשטרה ביקשו במפתיע להאריך את מעצרה בתום חקירתה לאחר שהתגלו סתירות בעדותה, אך בבית המשפט המחוזי בלוד לא נענו לבקשה

מעצר בית בן חמישה ימים. לוי-שלום (חדשות 2)

סימה לוי-שלום, שנעצרה אתמול (שני) בפרשת השחיתות ב"נתיבי ישראל", שוחררה למעצר בית. לוי משמשת ממלאת מקום היועצת המשפטית של החברה והיא אחותם של חברי הכנסת אורלי לוי-אבקסיס (ישראל ביתנו) וז'קי לוי (הליכוד) הנשואה למקורבו של אביגדור ליברמן שרון שלום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפנות בוקר, בתום הדיון הממושך בהארכת מעצר החשודים בפרשה, הובאה לוי-שלום בפני שופט בית המשפט המחוזי בלוד שם ביקשו חוקרי המשטרה להאריך את מעצרה, בניגוד לכוונתם המקורית לחקור אותה בלבד, לאחר שהתגלו סתירות בעדותה. בית המשפט הורה לשחררה אך הסכים להמתין עם השחרור לשעות הצהריים.

היום ערערו החוקרים על ההחלטה, אולם בית המשפט החליט לשחררה בכל זאת ממעצר תחת תנאים מגבילים יותר למעצר בית בן חמישה ימים. מוקדם יותר האריך בית המשפט את מעצרם של כל 17 החשודים האחרים שהובאו בפניו, וכן את מעצרם של בעלי חברות ספקים שחשודים במתן שוחד וטובות הנאה במשך שנים לבכירי החברה.