פ"ת: חשוד ברצח מתבצר על מנוף

גבר החשוד ברצח התבצר במשך 8 שעות על מנוף באתר בנייה בעיר ואיים לירות לעבר שוטרים שהגיעו למקום לנהל עימו משא ומתן. אחד מחבריו: "הוא בחור טוב, רק שלא יירו בו. אני לא יודע אם הוא הסתבך". כוח ימ"מ הצליח לבסוף לטפס על המנוף ולהשתלט על החשוד

זירת האירוע בפתח תקווה, הערב

גבר המבוקש על ידי המשטרה, בחשד לרצח שבוצע לאחרונה במחוז חוף, התבצר אמש (שני) במשך שמונה שעות עם אקדח שלוף על אחד המנופים בעיר. כוחות גדולים של המשטרה ואנשי ימ"מ ניסו לנהל עם החשוד משא ומתן. צו איסור פרסום הוטל על פרטיו של החשוד ועל המעשה שיוחס לו. לאחר שעות ארוכות הצליח כוח ימ"מ להשתלט עליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשש לאירוע על רקע לאומני הוסר, ובמשטרה מתייחסים לאירוע כפלילי. מפרטים ראשונים עולה כי החשוד טיפס על אתר הבנייה וסירב להתפנות, ועוברי אורח הזעיקו את משטרת פתח תקווה. הוא סירב לתקשר עם המשפחה, ובשלב כלשהו הוא שלף אקדח לכיוון השוטרים ואמר להם: "אל תתקרבו, אני אירה בכם". כשהצליחו לבסוף לטפס על המנוף, לאחר משא ומתן ממושך, השתמשו הכוחות באקדח טייזר כדי לעצור אותו.

איים על שוטרים באקדח

כוחות גדולים של משטרה בסיוע מסוק הוזעקו, וכך גם כוחות ימ"מ ומשא ומתן. שניים מחבריו אמרו כי מדובר בבחור צעיר: "הגענו לכאן כי שמענו שמחפשים אותו". לדבריהם, הם לא ידעו שהוא מבוקש. "הוא בחור טוב, רק שלא יירו בו, הוא בחור צעיר. אני לא יודע אם הוא הסתבך", סיפר אחד מהם לחדשות 2.

מהמשטרה נמסר כי החשוד ברצח במחוז חוף "מתבצר על מנוף עם אקדח". כוחות של תחנת פתח תקווה, בפיקודו של סנ"צ טל פיקרביץ, החלו להרחיק אזרחים מהמקום ולטפל באירוע.