תיעוד: חיפש לדקור ערבי ודקר יהודי

בסרטון ממצלמות האבטחה ניתן לראות כיצד תקף שלמה פינטו בן ה-32 את אורי רזקן בסכין, לאחר שחשב כי הוא ערבי. פינטו, שזהותו הותרה היום לפרסום, הסתובב בסופרמרקט בקריית אתא כשהוא מחפש קורבן לפיגוע נקמה, דקר את רזקן מספר פעמים ואף רדף אחריו כשניסה לברוח. הוא מואשם בשני נסיונות רצח

סרטון ממצלמות אבטחה מציג את הרגעים המפחידים, שבהם הסתובב שלמה פינטו עם סכין בסופרמרקט בקריית אתא וחיפש קורבן לפיגוע נקמה. בתיעוד ניתן לראות איך הוא מתנפל אורי רזקן, שאותו חשב בטעות לערבי, ודוקר אותו כמה פעמים. הבוקר (ראשון) הותרה זהותו לפרסום והוא הואשם בשני ניסיונות רצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה פינטו הולך ברחבי הסופר ושאל מספר אנשים לזהותם. אז, הוא מבחין בבחור יהודי בו חשד שהוא ערבי, ומתחיל לדקור אותו בגבו מספר פעמים - דבר שגרם לפציעתו באורח בינוני.

עוד בטרם נכנס לסופר, הבחין פינטו באדם שחשד כי הוא ערבי והחל לעקוב אחריו. אותו אדם נכנס לסניף בנק מקומי, דבר שמנע ממנו לתקוף אותו. משכך המשיך לסופרמרקט, שם תקף את רזקן. זהותו של פינטו בן ה-32 הותרה היום לפרסום והוא הואשם בשני ניסיונות רצח, כמו גם בהחזקת סכין ממניע גזעני.

עורכי דינו של פינטו אמרו בבית המשפט כי בכוונתם ללמוד את חומר הראיות ולהגיב בהמשך. לבקשת סנגוריו, פינטו נשלח להסתכלות פסיכיאטרית, אך נמצא כשיר לעמוד לדין.