נרצחה לעיני בתה: בן הזוג נלכד

בתום מצוד שארך שעות אותר החשוד ברצח סלמלק טסרה, בת 35 מנתניה, שגופתה נמצאה בבניין בעיר עם סימני אלימות. חמש שנים קודם לכן נרצחה אחותה על ידי בן זוגה

זירת האירוע (דוברות מד"א)

 הבוקר (ראשון) נמצאה גופתה של סלמלק טסרה, בת 35 מנתניה, בבניין שבו היא מתגוררת, לאחר ששכנים דיווחו למשטרה על צעקות שבוקעות מהדירה. בן זוגה, בן 32, נתפס בבית אמו בפתח תקווה בתום מצוד שארך שעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר האירוע, שהתרחש סמוך לשעה 09:00, נמלט בן הזוג ובמשטרה פתחו בסריקות נרחבות אחריו. בתם של השניים, בת 17, נחכה במקום בעת המעשה. זמן קצר לאחר מכן עלה מהחקירה הראשונית כי גם אחותה של טסרה נרצחה לפני כחמש שנים על ידי בן זוגה.

יו"ר נעמת, גליה וולך, אמרה בתגובה על האירוע כי "קשה לתפוס שלאחר שנרצחה אחותה בידי בן זוג לא הצליחה האחות לזהות את הסימנים המקדימים ולהימלט מגורל זהה. האשה ככל הנראה הייתה בהליך פרידה מבן זוגה כאשר ידוע שזהו השלב המסוכן ביותר.

"אנו מפצירות בנשים המבקשות להיפרד מבן זוגן שלא לעשות זאת מבלי לקבל ייעוץ מקצועי מיומן אשר יאבחן גם את רמת הסיכון במהלך וילווה אותה בתהליך. לשם כך פזורים ברחבי הארץ מרכזים למניעת אלימות שלהם הידע והמיומנות כיצד להתמודד.