תיעוד: הקטטה שהובילה לדקירה

כתב אישום יוגש נגד צעיר שנעצר בחשד שדקר צעיר אחר במועדון בילוי באשדוד. מתיעוד מצלמות האבטחה עולה כי הצעיר הנדקר עזר לצעיר החשוד לקום לאחר שנפל במועדון, ואילו הצעיר החשוד החל דווקא להתעמר בו ולריב עמו. השניים הוצאו מהמועדון על ידי המאבטחים ושם – בחנייה סמוכה – דקר לכאורה החשוד את הנדקר

כתב אישום יוגש היום (חמישי) נגד צעיר תושב אשדוד שנעצר בחשד שדקר ופצע צעיר אחר בתחילת החודש במועדון בילוי בעיר אשדוד. הבוקר פורסם תיעוד הקטטה שהובילה לדקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון שצולם על ידי מצלמות האבטחה במועדון, מבפנים ומבחוץ, ניתן לראות את ההתרחשות שקדמה לדקירה - מהריב בשירותים, דרך הפרדת הכוחות, הוצאת המתקוטטים מהמועדון ותחילת ההתגודדות שבמהלכה אירעה הדקירה. בסיום הסרטון ניתן לראות את הצעיר הפצוע נופל על הקרקע לאחר הדקירה.

החשוד בדקירה נמלט מהזירה ונעצר על ידי משטרת אשדוד כעבור שלושה ימים. "מדאיג שצעירים היום לא חושבים פעמיים ולא צריכים כל סיבה כדי לשלוף סכין ולנסות ליטול חיים של אדם אחר", אמר קצין חקירות במשטרת אשדוד.

"עזר לאדם שנפל, וזה בתגובה דקר אותו"

במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי התקבל דיווח על קטטה ודקירה מחוץ למועדון בעיר. ניידות סיור של המשטרה הגיעו למקום והחלו בבדיקת נסיבות האירוע. במקביל פונה הפצוע, בשנות ה-20 לחייו, לקבלת טיפול רפואי בבית החולים עם פצעי דקירה בפלג גופו העליון.

לאחר שאושפז, עבר ניתוחים ושוחרר לביתו, מסר הנדקר את גרסתו לחוקרים. מהחקירה עולה כי הקורבן סייע לאדם שתוי שנפל במועדון. בשלב מסוים הגיע החשוד והחל להתעמר בו ולריב איתו ללא סיבה בשירותי המועדון.

כפי שניתן לראות בתיעוד, המבלים הפרידו בין השניים והמאבטחים הוציאו אותם מהמועדון לאלתר. מיד לאחר מכן, בחנייה סמוכה, בין כלי הרכב החונים, התחדשה הקטטה ביניהם ובמהלכה דקר החשוד את הצעיר ופצע אותו בינוני.

החשוד נחקר במשטרת אשדוד ומעצרו הוארך פעמיים. ביום שלישי השבוע הוגשה נגדו הצהרת תובע, וכאמור היום צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש נגדו כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע בגין מעשיו החמורים.