תקפה נערה באכזריות כשחברתה מתעדת

משטרת נצרת עילית עצרה שתי צעירות תושבות העיר בחשד שתקפו באכזריות לפני כחצי שנה נערה לאחר שחשדו בה כי גנבה בגדים. תיעוד האירוע הקשה שהופץ בפייסבוק ועורר סערה הוביל להגשת התלונה. "היא בהלם מוחלט ממה שקרה", סיפרו בני משפחתה של הקורבן

בסרטון שהופץ בפייסבוק ביממה האחרונה נראית צעירה מנצרת עילית כשהיא מכה באכזריות נערה בת כ-18 מכיוון שחשדה בה כי גנבה לה בגדים. האירוע האלים אומנם התרחש לפני חצי שנה, אבל רק הבוקר (חמישי) הגישה הנערה שהותקפה תלונה במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון נראית הצעירה תופסת בחוזקה בשיערה של הקורבן, מטיחה אותה לרצפה, גוררת אותה בשיערה ובועטת לה בפנים, תוך שהיא צועקת, מקללת ומאיימת. בעקבות הגשת התלונה עצרה המשטרה את התוקפת ואת הצעירה שצילמה את הסרטון והשתיים יובאו לדיון בהארכת מעצרן.

"היא בהלם מוחלט ממה שקרה, במיוחד אחרי שאנשים החליט לפרסם את הסרטון ברשת", סיפרו קרובי משפחתה של הנערה שהותקפה לחדשות 2 Online. "למרות שהצעירות התנצלו, היא עדיין רואה את המקרה בחומרה ושוקלת מה לעשות בהמשך".

בעקבות הפצת התיעוד פרסמו הבוקר בפייסבוק התוקפות סרטון ובו הן מתנצלות על הדברים. "אנחנו הבחורות מהסרטון ורצינו לבקש סליחה", אומרת אחת מהן. "ביקשנו מהבחורה הזאת סליחה לפני חצי שנה, אנחנו מודעות לזה שמה שעשינו היה לא במקום ואם היינו יכולות להחזיר את הגלגל אחורה היינו פועלות בדרך אחרת. אני ביום כיפור ביקשתי על זה סליחה ובאמת מאוד הצטערתי".

מפקד תחנת נצרת עילית במשטרה, סגן ניצב שי דיכטר, אמר כי השתיים חשודות בתקיפה בנסיבות מחמירות. "מיד עם הגשת התלונה פתחנו בחקירה והגענו לשתי החשודות שנעצרו", אמר. "אנחנו רואים בחומרה רבה עבירות אלימות ונפעל בכדי למצות את הדין עם החשודות".