החמסה תסייע לפענוח הרצח בשרון?

בפעם השנייה בתוך שלושה ימים פונה המשטרה לעזרת הציבור בניסיון להתחקות אחר זהותה של האישה שגופתה נמצאה חרוכה ברכב בשדה חקלאי בשרון. מחזיק מפתחות, תכשיט ושעון שנמצאו על הגופה פורסמו בתקווה כי יסייעו בזיהוי האישה – ואולי גם יובילו ללכידת הרוצח

מחזיק המפתחות שהציגה המשטרה (משטרת ישראל)

יותר משלושה ימים חלפו מאז שנמצאה גופת אישה חרוכה ברכב בשדות סמוך לכפר סבא ולמשטרה עדיין אין קצה חוט בנוגע לזהותה. בניסיון נוסף לזהות אותה פנתה היום (רביעי) המשטרה שוב לציבור והציגה מחזיק מפתחות שנמצא בזירה - בתקווה שהדבר יסייע במאמצי הזיהוי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מדובר במחזיק מפתחות בצורת חמסה עם כיתוב של "חסדי נעמי" - עמותה חרדית שמספקת סיוע לאלפי משפחות נזקקות. במשטרה בודקים האם הימצאות מחזיק המפתחות מעידה על זיקה של האישה לעמותה, אך מעלים גם את האפשרות שהרוצח הניח פריטים שונים במקום כדי להטעות את החוקרים.

שלשום פנתה המשטרה לציבור והציגה תמונות של שעון יד ותכשיט, שנמצאו גם הם על גופתה של האישה, אך טרם התקבלו פניות בנושא. במשטרה קוראים לכל מי שמזהה את הפריטים לפנות למוקד 100 או לטלפון: 050-6276814.

פריטים נוספים שנמצאו על הגופה (משטרת ישראל)

המקרה התרחש בלילה שבין שבת לראשון, אז הוזעקו כוחות כיבוי ומשטרה לשדות החקלאיים של מושב חגור לאחר שאדם שסייר במקום הבחין ברכב עולה באש. הכוחות שכיבו את האש גילו בתוך הרכב את הגופה החרוכה.

בהערכת מצב שקיימו מפקד מחוז מרכז ניצב מוטי כהן ומפקד מרחב השרון תנ"צ קובי שבתאי הוטלה החקירה על היחידה המרכזית של המחוז. על פי הערכת החוקרים הרקע לאירוע הוא פלילי ומי שביצע את הרצח ככל הנראה ניסה להעלים ראיות.