הותרו לפרסום שמות המאבטחים

בית המשפט התיר לפרסום את שמותיהם של שני המאבטחים שתועדו מכים צעיר במועדון "האומן 17" בתל אביב בסוף השבוע – ארז שוקרון וארתור גראס. כמו כן, האריך בית המשפט את מעצרם בשלושה ימים. "מרשנו פעל בהתאם לבקשת המשטרה שביקשה לעזור לה לפנות את הבליינים", טענו עורכי דינו של שוקרון

ארז שוקרון וארתור גראס הם המאבטחים שתועדו מכים בסוף השבוע צעיר במועדון "האומן 17" בתל אביב - כך הותר הבוקר (שלישי) לפרסום. בית המשפט האריך את מעצרם של השניים בשלושה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילה, הורה אמש בית משפט השלום בתל אביב לשחרר את השניים למעצר בית, אולם משטרת מרחב יפתח ערערה הבוקר על ההחלטה בבית המשפט המחוזי בפני השופט ג'ורג' קרא.

לטענת המשטרה, שחרורם של השניים למעצר בית עלולה להביא לשיבוש הליכי משפט. השופט עיין בראיות שהציג בפניו פקד גל ספן ממשטרת מרחב יפתח, ושוכנע שאכן יש הצדקה להאריך את מעצרם.

פרקליטיו של שוקרון - עו"ד רותם כהן, עו"ד שי לוי ועו"ד עודד סבוראי - אמרו לחדשות 2 Online: "ראו שהבליין מנסה להוציא חפץ חד מכיסו והמאבטחים נהגו כפי שנהגו. נכון שלכאורה נראה שיש חריגה מסמכות, אבל את זה יחליט בית המשפט, אם וכאשר יוגש כתב אישום".

עוד הוסיפו עורכי הדין כי מרשם טוען שהוא היה הראשון שהותקף בידי אותו צעיר. לטענת החשוד הוא פעל בהתאם לבקשת המשטרה שהייתה במקום וביקשה לעזור לה לפנות את הבליינים. "מרשנו פעל על מנת לעזור למשטרה", הסבירו פרקליטיו.