ירושלים: צעיר נדקר למוות בקטטה במועדון

ויכוח שפרץ בין בליינים ברחוב המלך ג'ורג' בבירה הפך תוך זמן קצר לתגרה אלימה שגבתה את חייו של צעיר. אחיו פונה במצב קשה לבית החולים, מצבו מוגדר כעת בינוני. המשטרה מחפשת אחר החשוד במעשה

זירת הדקירה, הלילה

חשד לרצח בירושלים: צעיר נדקר הלילה (שישי) למוות במהלך קטטה שפרצה סמוך לפאב ברחוב המלך ג'ורג' בבירה. אחיו של ההרוג מאושפז במצב בינוני בבית החולים שערי צדק. אחר הצהריים הותר לפרסום שמו של הנדקר - יעקב ברמי, תושב פסגת זאב בן 25.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית של המשטרה, שהגיעה לזירה בכוחות גדולים, עולה כי במקום הבילוי הירושלמי פרץ ויכוח בין מספר בליינים, שתוך זמן קצר הפך לקטטה המונית במהלכה נשלפו סכינים.

עוד עלה כי מספר דקות לפני שבוצעה הדקירה - רוסס גז מדמיע בקרב הבליינים. מיד לאחר הדקירה, פונו שני האחים שנפצעו על ידי הצוותים הרפואיים לבית החולים שערי צדק כשהם במצב קשה לקבלת טיפול רפואי, אך שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו של אחד מהם. במקביל התייצב מצבו של הפצוע השני, וכעת הוא מאושפז במצב בינוני בבית החולים.

הרוג ופצוע בדקירה (דוברות מד"א)

כוחות המשטרה שהגיעו למקום פתחו בסריקות נרחבות לאיתור החשוד בדקירה, לצד פעילותם של אנשי הזיהוי הפלילי. מהמשטרה נמסר כי הנסיבות שהובילו לדקירה עדיין נבדקות.